برخورد گرم یحیی گل‌محمدی با وریا غفوری

قطعا محبوبیت در هر رشته ورزشی خریدنی نیست. و هر چهره ای به خودی خود الکی به چهره محبوب جامعه تبدیل نمی شود. دوتا از محبوب ترین و مردمی ترین چهره های سال های اخیر قطعا وریا غفوری و یحیی گل محمدی هستند. دو چهره ورزشی که از دو تیم رقیب اما باهم در مقابل خواسته های مردم متحد هستند. در ادامه سایت ورزشی با برخورد گرم یحیی گل‌محمدی با وریا غفوری همراه ما باشید.

 

برخورد گرم یحیی گل‌محمدی با وریا غفوری

به گزارش سایت ورزشی ، گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس تهران در سال های اخیر نسبت به مواضع خود به نفع مردم کشورمان عمل کرده و هر جایی که نیاز بود پشت مردم قرار داشت و حتی در این زمینه دچار مشکلاتی نیز شد. در آن طرف وریا غفوری یکی از چهره های ورزشی سیاسی اخیر که انتقاداتش نسبت به رویکرد حکومت بر علیه مردم بوده و حتی باعث بازداشت و به زندان افتادنش نیز شد. آقای غفوری در سال های اخیر به دلیل پست های سیاسی و انتقادی اش همیشه مورد تهدید قرار می گرفت. سرانجام او در فوتبال توسط هیچ تیمی جذب نشد. وریا در دربی فینال جام حذفی خداحافظی اش را با بغض از فوتبال ایران اعلام نمود. سپس به شغل جدید مربیگری و حضور در کلاس ها روی آورد.

برخورد گرم یحیی گل‌محمدی با وریا غفوری

گل محمدی روز یکشنبه با وریا غفوری کاپیتان محبوب استقلالی ها دیدار داشت. مراسم اختتامیه دوره مربیگری B آسیا برگزار شد. یحیی گل محمدی سرمربی باشگاه پرسپولیس هم مهمان مراسم بود و چندین فوتبالیست سابق نیز در آنجا حضور داشتند. یحیی با وریا غفوری در این مراسم برخورد گرمی داشت. بابت گرفتن مدرک مربیگری به او تبریک گفت. وریا قبلا نیز در نفت تهران شاگرد یحیی بود و این دو رابطه بسیار صمیمی و دوستانه ای دارند. به نظر شما آیا وریا در فوتبال به حقش رسید؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

برخورد گرم یحیی گل‌محمدی با وریا غفوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *