توافق یامگا با استقلال

یکی از بازیکنان سابق تیم استقلال تهران کوین یامگا بود که توانست عملکرد خوبی از خودش در این تیم نشان دهد. اما اخیرا پرونده او می توانست برای استقلال دردسر بزرگی ایجاد کند. ظاهرا بسته شده است. در ادامه سایت ورزشی توافق یامگا با استقلال را می خوانید.

 

توافق یامگا با استقلال

به گزارش سایت ورزشی ، پرونده کوین یامگا بازیکن اسبق تیم استقلال می توانست دردسر بزرگی برای این باشگاه تهرانی در فیفا درست کند ، اما فعلا بسته شده است. استقلال تهران از پاییز 1400 یک بازیکن بی حاشیه و کارآمد و حرفه ای را جذب کرد. در دوران هدایت فرهاد مجیدی نیز نمایش بی نظیری داشت. و این روند را تا دوره ریکاردو ساپینتو ادامه داد. آرتور کوین یامگا علاوه بر تاثیرگذاری در تدابیر تاکتیکی است. یک پنالتی زن موفق و قهاری می باشد. و گل های حساسی را از روی نقطه پنالتی برای آبی پوشان زده است. البته این بازیکن نیز همانند بقیه فوتبالیست های خارجی زمانی که به ایران می آید. به طور جدی منافع مالی خودش را پیگیری می کند. اصلا نباید انتظار داشت که رایگان فوتبال را ادامه دهد.

توافق یامگا با استقلال

فوتبالیستی که چند وقت پیش رسما به استقلال هشدار داد. که مطالبات او را که به عقب افتاده سر موعد مقرر نیز دستمزد خودش را دریافت نکرد. اگر روال به همین منوال ادامه یابد. می تواند قرارداد خودش را یک طرفه فسخ کرده و به فیفا از دست استقلال شکایت نماید. این اتفاق می توانست برای باشگاه پرطرفدار استقلال گران تمام شود. و در لیگ برتر فوتبال ایران یک فاجعه جدید رخ دهد. البته آبی های تهرانی در این زمینه قبلا تجربیات زیادی کسب کردند و پرونده در فیفا باعث محرومیت در لیگ آسیایی شد.

توافق یامگا با استقلال

کوین یامگا مطالبات خود را دریافت کرد!

حتی داستانی شبیه به رافائل سیلوا و هرویه میلیچ رخ می داد. چون استقلال چند روز قبل بازیکنان داخلی خود را به باشگاه فرا خواند و 10 درصد از مطالبات این فصل را به آنها پرداخت کرد. مبلغ 120 هزار دلار در اختیار کوین یامگا گذاشتند تا بخشی از طلب او را نیز تسویه کرده باشند. بر اساس توافق ها این بازیکن هر دو ماه یکبار دستمزد دریافت می کند. و باشگاه تمام تلاش خود را می کند تا در این پرونده بد قول نشود.

mohamadnd
30 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *