واکنش زینب نوروزی و نیلوفر اردلان به کنعانی زادگان

همانطور که مطلعید، اظهارت کنعانی زادگان درباره خوردی 100 میلیاردی بسیار جنجالی شد. واکنش زینب نوروزی و نیلوفر اردلان به کنعانی زادگان را در این باره بخوانید.

واکنش زینب نوروزی و نیلوفر اردلان به کنعانی زادگان

محمدحسین کنعانی‌زادگان دو شب پیش طی یک مصاحبه با شبکه ورزش ذکر کرده بود با خودروی لوکس نارنجی رنگ برای ثبت قرارداد با باشگاه پرسپولیس در محل این باشگاه حضور پیدا کرده بود. چرا که بازیکن چنین باشگاهی باید خودروی لوکس سوار شود.

زینب نوروزی، ملی‌پوش رشته‌ی قایق‌رانی با روئینگ ایران که در مسابقات آسیایی در کنار مهسا مجاور موفق به کسب اولین مدال کاروان ایران شده بود؛ با انتشار استوری اعتراض خود به صحبت‌های کنعانی زادگان را نشان داد.

او با انتشار یک متن و تصویر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: واقعا سخته دختر باشی و همچین دستی داشته باشی. خسته شدیم از این همه تبعیض و ناعدالتی. مسئولین محترم ببینید، اگر به فوتبالیست‌ها حواله ماشین میلیاردی میدین به ما حواله پراید بدین.

مرتبط: عذرخواهی کنعانی زادگان

استوری نیلوفر اردلان و واکنش به کنعانی زادگان
استوری نیلوفر اردلان و واکنش به کنعانی زادگان

واکنش سرمربی سپاهان

پس از اظهارات جنجال‌برانگیز کنعانی زادگان مبنی بر این که با مجوز واردات خودروی صعود به جام جهانی، ماشین ۱۰۰ میلیاردی وارد کرده است. امیرمحمد یزدانی، کشتی‌گیر ملی پوش ایران نسبت به صحبت‌های کنعانی واکنش تندی نشان داد. او در استوری اینستاگرامش نوشت: «خوبه‌ها، ببازی جایزه بگیری. در جایی از کره خاکی هستیم که عدالت فقط یک واژه است و معنای خاصی ندارد. باز هم خدا را شکر ندوییدم دنبال تی شرت کسی. دم همتون گرم بابت حمایتتون.»

حالا سرمربی تیم فوتبال بانوان سپاهان، نیلوفر اردلان، با بازنشر استوری امیرمحمد یزدانی نوشت: «حق‌ترین حرف این روزها. ماشینشو بدین بهش، دغدغه‌هاش کم بشه».

پس از واکنش یزدانی، این دومین واکنش تند ورزشکاران به صحبت‌های کنعانی بوده است. به دنبال آن بسیاری نیاز به این صحبت‌ها واکنش نشان دادند و اعتراض کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *