رفتن رونالدو از منچسترسیتی بلاخره انجام شد. جام جهانی قطر برای رونالدو مثل یک کابوس بود چرا که او در هر دو بازی پرتغال در دور حذفی نیمکت نشین شد و در نهایت در نیمه دوم بازی پرتغال مقابل مراکش وارد زمین شد و نتوانست مانع از حذف تیمش شود.

رونالدو پس از فسخ با منچستریونایتد بدون تیم است. این روز ها حرف و حدیث های زیادی پیرامون پیشنهاد النصر به کریستیانو رونالدو شنیده می شود اما در حال حاضر به نظر نمی رسد که فوق ستاره پرتغالی این قصد را داشته باشد که راهی فوتبال عربستان شود و همچنان می خواهد که در فوتبال اروپا به فعالیت خود ادامه دهد.

استین کالیمور مهاجم سابق تیم ملی انگلیس و کارشناس حال حاضر لیگ برتر انگلستان معتقد است جدایی رونالدو به چند ماه عذاب‌آور در منچستریونایتد پایان داد.

نظر استن کالیمور راجب حضور رونالدو در منچستریونایتد

استن کالیمور، بازیکن سابق تیم ملی انگلیس، که سابقه بازی برای لیورپول را هم دارد، معتقد است جدایی رونالدو اتفاقی خوب برای باشگاه انگلیسی بود.

او در این رابطه گفت:«رونالدو دیگر در یونایتد نیست و دوربین ها قرار نیست روی او در نیمکت تمرکز کنند. این یعنی اینکه اریک تن‌هاخ نیز دیگر مجبور نیست به سوالات در مورد نیمکت نشینی رونالدو پاسخ بدهد.

جدایی رونالدو یعنی پایان چند ماه عذاب آور برای منچستریونایتد که نه به سود باشگاه بود و نه به سود خود بازیکن
کالیموردر ادامه گفت: منچستریونایتد در سال های اخیر هزینه های زیادی را به باد داده و حالا بیشتر از همیشه نیاز به ساختن تیمی دارد که هواداران را راضی کند.

یونایتد باید دوباره تیمی با سیستم و هویت مشخص شود. همه باید بدانند که چه ترکیبی قرار است در هشت بازی از 10 بازی تکرار شود و ذخیره ها چه بازیکنانی هستند. باید تکلیف همه بازیکنان روشن شود. با تن‌هاخ یونایتد در مسیر تبدیل شدن به چنین تیمی است.

آخرین حواشی و اخبار  فوتبال ایران و جهان را در سایت ورزشی ببینید.

Hesam
26 دسامبر 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *