3 ستاره فوتبالی که مدعی کفش طلای جام جهانی قطر

3 ستاره فوتبالی مدعی کفش طلای جام جهانی قطر چه کسانی هستند؟ طبق گزارش ورزشی-  به آخرای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نزدیک و نزدیک تر میشویم. و این قطار بازی های جام جهانی به ایستگاه های پایانی خود رسیده است. و سه شنبه شب، اولین بازی نیمه نهایی میان تیم ملی آرژانتین و تیم ملی کراواسی برگزار میشود. و باید دید که این بازی چه نتیجه ای خواهد داشت. بازی بعدی، بازی مراکش و فرانسه است.

3 ستاره فوتبالی مدعی کفش طلا جام جهانی قطر و آقای گل جام جهانی!

یکی از جذاب ترین رقابت ها در هر تورنمنتی در دنیای فوتبال، مربوط به رقابت میان بازیکنان برای کسب عنوان بهترین گلزن است. در جام جهانی 2022 قطر تا این مرحله از بازی ها در حال حاضر سه مدعی اصلی برای تبدیل شدن به آقای گل جام جهانی و فتح جایزه کفش طلای این جام وجود دارد.

در واقع شاید حتی بیشتر از برد تیم ها در فینال، دریافت کفش طلا بیشتر برای بینندگان فوتبال هیجان دارد. ما در آن روز ها به سر میبریم که باید منتظر ماند و دید چه کسی کفش طلا را موفق میشود بدست بیاورد. این رقابت بین سه ستاره فوتبالی بوجود آمده‌ است.

کیلیان امباپه، لیونل مسی و اولیویه ژیرو سه نفری هستند که در رقابت برای فتح جایزه کفش طلای جام جهانی با هم رقابت خواهند داشت.

کیلیان امباپه تاکنون 5 گل به ثمر رسانده است. و بالا تر از لیونل مسی و هم‌تیمی خود یعنی اولیویه ژیرو در صدر جدول گلزنان جام جهانی 2022 قطر قرار گرفته است.

مسی که رویای قهرمانی در جام جهانی را در سر می پروراند. تاکنون 4 گل به ثمر رسانده است. و باید دید سه شنبه که مقابل کرواسی بازی خواهد کرد، چه عملکردی خواهد داشت.

اولیویه ژیرو تا پیش از شروع جام جهانی فکرش را نمی کرد که مهاجم فیکس تیم ملی فرانسه باشد. اما با مصدومیت کریم بنزما او در نوک خط حمله قرار گرفت. و تاکنون 4 گل به نفع تیم ملی فرانسه به ثمر رسانده است.

آخرین اخبار و حواشی جام جهانی 2022 را در سایت ورزشی ببینید.

sajjad
13 دسامبر 2022

1 دیدگاه در “3 ستاره فوتبالی مدعی کفش طلای جام جهانی قطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *