8 تیم برتر جام حذفی مشخص شدند؛ جای خالی سرخابی‌ها حس می‌شود

7 تیم لیگ برتری و یک تیم دسته اولی به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی رسیدند. حالا 8 تیم برتر جام حذفی برای مرحله‌ی بعد آماده می‌شوند.

8 تیم برتر جام حذفی مشخص شدند

به گزارش وبسایت “ورزشی“، با برگزاری مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی 8 تیم برتر، به مرحله‌ی بعد صعود کردند. دیروز و امروز 8 بازی از جام حذفی برگزار گردید. بازی‌هایی سرشار از درام و جذابیت که در نهایت تیم‌های پیروز، خود را در جمع 8 تیم نهایی دیدند.

مس رفسنجان، چادرملو اردکان، گل‌گهر سیرجان، هوادار تهران، آلومینیوم اراک، تراکتور تبریز، ملوان و سپاهان 8 تیمی‌اند که بازی‌های این مرحله را با پیروزی پشت سرگذاشتند. حالا آن‌ها در مرحله‌ی یک چهارم نهایی انتظار دیدار بعدی خود را می‌کشند.

در جمع 8 تیم برتر راه‌یافته به دور بعد، فقط یک تیم از لیگ یک حضور دارد. سایر تیم‌ها از لیگ برتر هستند. چادرملو اردکان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر نیز هست. این در مرحله اول فولاد خوزستان را شکست داد. آن‌ها امروز نیز مس کرمان را شکست دادند تا به جمع 8 تیم برتر مسابقات برسند.

غیبت عجیب و غیرمنتظره‌ی سرخابی‌ها

نکته قابل توجه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی عدم حضور استقلال و پرسپولیس است. دو تیم بزرگ و پرافتخار جام حذفی، اکنون خود را کنار رفته می‌بینند. اما از سوی دیگر برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می‌کنند. استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی از مس رفسنجان شکست خورد و کنار رفت. پرسپولیس هم امروز در ضربات پنالتی به آلومینیوم اراک غافله را واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

اکنون 8 تیم باقیمانده در جام حذفی شانس خود را برای رسیدن به فینال و قهرمانی در این رقابت‌ها امتحان می‌کنند. تیم‌ها در انتظار قرعه خود در دور بعدی مسابقات هستند. پس از برگزاری قرعه‌کشی حریف مرحله‌ی بعد خود را خواهند شناخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *