ضربه بزرگ به جهانبخش در تیم ملی

ضربه بزرگ به جهانبخش در تیم ملی، در یک ناکامی قابل توجه برای تیم ملی ایران، علیرضا جهانبخش ستاره گرانقدر فاینورد به دلیل مصدومیت در دیدار حساس مقابل سلتیک غایب خواهد بود. این غیبت ضربه قابل توجهی به حضور جهانبخش در بازی های آتی تیم ملی وارد می کند.

ضربه بزرگ به جهانبخش در تیم ملی

سایت خبری ورزشی

گزارش های “ورزشی” حاکی از چرخش تاسف بار جهانبخش در دیدار اولیه تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل هنگ کنگ است. علیرغم حضور مداوم در زمین، مصدومیت او را مجبور کرد در دقیقه 74 بازی را ترک کند و به طرز مشهودی مضطرب شده بود و در ادامه از زمین خارج شد و روی نیمکت نشست. متأسفانه، وضعیت او هنوز بهبود نیافت تا امکان بازگشت به بازی فراهم شود.

ضربه بزرگ به جهانبخش در تیم ملی
ضربه بزرگ به جهانبخش در تیم ملی

کادر پزشکی تیم ملی

کادر پزشکی تیم ملی ایران در ابتدا دوره نقاهت را یک تا دو هفته پیش بینی کرده بودند. با این حال، بیش از یک ماه از بازی مقابل هنگ کنگ می گذرد و آمادگی جهانبخش همچنان پایین تر از حد مجاز است. در نتیجه او از ترکیب برای دیدار مقابل سلتیک اسکاتلند حذف شد.

فاینورد

فاینورد، تیم فوتبال هلند، علیرضا جهانبخش را برای دیدار سرنوشت ساز ساعت 23:30 امشب (به وقت ایران) مقابل سلتیک اسکاتلند از فهرست خود حذف کرد. این دیدار که ششمین و آخرین بازی آنها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا است، اهمیت قابل توجهی دارد. با این حال، غیبت جهانبخش ممکن است برای آرمان های فاینورد برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا مضر باشد زیرا آنها در حال حاضر در گروه خود سوم هستند.

علیرغم کمک های ستودنی جهانبخش با یک پاس گل در 8 بازی لیگ اردیویسه هلند و یک گل در بازی رفت لیگ قهرمانان اروپا مقابل سلتیک اسکاتلند، او همچنان از ترکیب تیمش دور است و در 4 بازی متوالی بعد از روز فیفا از دست داد.

علیرضا جهانبخش
علیرضا جهانبخش

خلاصه

این اتفاق ناگوار نه تنها بر سفر انفرادی جهانبخش تأثیر گذاشته است. بلکه چالش هایی را برای تیم ملی ایران و فاینورد در دیدارهای حساس ایجاد می کند. و به طور بالقوه مسیر آنها را در مسابقات مربوطه تغییر می دهد.

Pooria
13 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *