بمب یک میلیون دلاری تراکتور!

یکی از بازیکنان بمب نقل و انتقالات که قرار است برای تقویت خط حمله تیم تراکتورسازی در فوتبال ایران حضور پیدا کند، رومل کیوتو است. در ادامه سایت ورزشی با بمب یک میلیون دلاری تراکتور! همراه شوید.

 

فوری: بمب یک میلیون دلاری تراکتور!

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که تیم تراکتورسازی تبریز با فروش آلوارو خیمنس جای خالی یک مهاجم خارجی را باز کرده است. حالا قرمزپوشان تبریزی به دنبال امضای قرارداد با یک گزینه مطلوب شده اند. رومل کیوتو مهاجم تیم مونترال کانادا که در لیگ MLS آمریکا عملکرد درخشانی داشت. حالا با تیم تبریزی مذاکراتی داشت و احتمالا گزینه جذاب خط حمله این باشگاه به حساب می آید. در این میان برخی از سایت های هندوراسی به این موضوع انتقال واکنش نشان دادند و نوشتند که این بازیکن مذاکره مثبتی با باشگاه تراکتورسازی ایران داشته است. مهاجم خارجی که برچسب یک میلیون دلاری را در ترانسفر مارکت روی ارزش خود می بیند. او سابق بازی در لیگ آرژانتین و لهسان را در کارنامه اش دارد. اما اوج درخشش ایشان نیز در سال های قبل با پیراهن تیم هوستون و مونترال بود.

بمب یک میلیون دلاری تراکتور!

این بازیکن در 150 بازی لیگ آمریکا توانست 48 گل و 31 پاس گل دهد. با اثرگذاری روی 79 گل یکی از بهترین مهاجم های چند فصل اخیر لیگ ام ال اس لقب گرفت. نکته جالب درباره ایشان این است که قرار است در ترکیه به اردوی سرخ پوشان تبریزی اضافه شد. مذاکراتش نیز با تبریزی ها در همان جا انجام می شود و البته بعد از تست های پزشکی قرارداد امضاء می نماید. حضور او در لیگ برتر ایران، کیوتو را به دومین مهاجم هندوراسی لیگ برتر بعد از جری بنگستون تبدیل خواهد کرد. به نظر شما آیا با خرید مهاجم قدرتمند تراکتور می تواند در این فصل قهرمان لیگ برتر شود؟ نظرات تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
11 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *