شوک به فوتبال ایران: درگذشت بازیکن تیم زنان

ملیکا محمدی بازیکن تیم ملی زنان و باشگاه خاتون بم بر اثر سانحه تصادف رانندگی جان خودش را از دست داد. در ادامه سایت ورزشی با شوک به فوتبال ایران: درگذشت بازیکن تیم زنان همراه شوید.

 

شوک به فوتبال ایران: درگذشت بازیکن تیم زنان

به گزارش سایت ورزشی، فوتبال ایران در صبح یکشنبه با شوک عجیبی روبرو شد. یک حادثه رانندگی اتفاقی تلخ برای فوتبال دوستان به وجود آورد و کام مردم ایران را تلخ کرد. ملیکا محمدی بازیکن فوتبال بانوان جان خودش را از دست داد. و دو نفر از هم تیمی هایش بنام های بهناز طاهر خانی و زهرا خواجوی نیز با مجروحیت به بیمارستان رفتند. این اتفاق بامداد دیروز رخ داد. و خودروی تیبا آنها سه سرنشین داشت که هر سه از بازیکنان تیم ملی زنان و باشگاه خاتون بم بودند.

شوک به فوتبال ایران: درگذشت بازیکن تیم زنان
ملیکا محمدی که تنها 23 سال سن داشت. قبلا پیراهن سپاهان را پوشیده بود. و امیدوار بود امسال به همراه خاتون بم، به عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ زنان دست پیدا کند. ولی آرزوهای او برای همیشه در سینه‌اش باقی ماندند.

 

متاسفانه ملیکا جان باخت و دو نفر دیگر به دلیل آسیب دیدگی شدید و شکستگی به بیمارستان رفتند. این سه بازیکن تیم ملی سوار بر خودروی کرایه عازم بم بودند که در ورودی شهر بم دور راهی باغچمک به دلیل عدم توجه به سمت جلو، خستگی و خواب آلودگی راننده و همچنین تخطی از سرعت مجاز، خودروی آنها واژگون و چپ شد.

بهناز طاهرخانی
بهناز طاهرخانی 28 ساله نیز دیگر بازیکن ملی پوشی است. که سابقه طولانی. در پوشیدن لباس تیم‌های ملی از رده‌های پایه تا بزرگسالان را دارد. او نیز از جمله نفراتی است. او در رساندن تیم زنان به مرحله دوم انتخابی المپیک نقش مهمی برعهده داشت.

مرگ بازیکن فوتبال زنان

متاسفانه در این حادثه ملیکا محمدی بازیکن تیم ملی زنان و باشگاه خاتون بم، جان خودش را از دست داد. دو هم تیمی دیگر نیز در کنار او حضور داشتند که مصدومیت پیدا کردند. زهرا خواجوی سنگربان تیم ملی فوتبال زنان نیز در این سانحه دچار شکستگی لگن شده است. بهناز طاهر خوانی نیز مصدوم این حادثه بود که تحت مراقبت های پزشکی قرار دارد. تیم خاتون بم چند وقت پیش با حضور سه بازیکن فوق العاده موفق شد که در دیدار حساس از هفته ششم لیگ زنان با سه گل از سد سپاهان عبور کرد.

زهرا خواجوی
زهرا خواجوی همین چند هفته قبل و در دور دوم انتخابی المپیک زنان، عملکرد خوبی برابر رقبا داشت و در دروازه خاتون بم نیز خوش درخشید ولی حالا پس از آسیب دیدگی شدید از ناحیه لگن، باید مدت زیادی را از میادین به دور باشد.
mohamadnd
25 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *