عصبانیت شدید عادل از شبکه ورزش

عادل فردوسی پور بعد از تساوی تیمش در اولین مسابقه جام رسانه مصاحبه ای جنجالی نسبت به شبکه ورزش انجام داد. در ادامه سایت ورزشی با عصبانیت شدید عادل از شبکه ورزش همراه شوید.

 

عصبانیت شدید عادل از شبکه ورزش

به گزارش سایت ورزشی، از روز قبل مسابقات جام رسانه با حضور نمایندگان رسانه های مختلف کشور در رشته ورزشی فوتسال شروع شد. امروز نیز تیم و یاران عادل خان به مصاف شبکه ورزش رفتند. این مسابقه تا ثانیه های پایانی با نتیجه 2-1 به نفع عادل فردوسی پور و یارانش بود. در همین لحظات آنها گل تساوی از شبکه ورزش دریافت نمودند تا بازی با نتیجه 2-2 مساوی شود. عادل فردوسی پور در این مسابقه تلاش زیادی کرد تا تیمش با برد مسابقه را ترک کند ولی این اتفاق رخ نداد و آنها در لحظه نتیجه را با گل خورده مساوی کردند.

اما نکته قابل توجه در این دیدار مصاحبه عادل فردوسی پور بعد از پایان مسابقه بود. او به شدت نسبت به بازیکنان تیم شبکه ورزش اعتراض داشت و آنها را جازده دانست. او در حالی که از تساوی بازی بسیار غمگین و ناراحت بود و تاکید داشت که اگر قرار بر استفاده از بازیکنان جازده باشد، او بهتر از هرکسی می تواند اینکار را انجام دهد. همچنین در ادامه جمله کنایه آمیز دیگری را نسبت به برخی از بازیکنان شبکه ورزش که فقط از تلویزیون این شبکه را تماشا کردند، داشت.

فردوسی پور یکی از بهترین مجریان تاریخ صدا و سیمای ایران در رشته ورزش فوتبال است. که توانسته هواداران زیادی را بدست آورد. او در سال های اخیر با بی میلی از طرف مسئولان جمهوری اسلامی کنار گذاشته شد. او رابطه تیر و تارش زمانی که مدیر شبکه سوم سیما آمد بیشتر شد و برای همیشه از تلویزیون صدا و سیما کنار گذاشته شد و میثاقی جای او را در برنامه ها گرفت.

mohamadnd
25 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *