عبدالله ویسی و تحلیل پس از پیروزی در دربی خوزستان

صحبت های ویسی پس از پیروزی برابر علی منصور

طبق گزارش ورزشی صنعت نفت موفق شد در دیدار خارج از خانه مقابل برابر فولاد به پیروزی برسد و باخت هفته اول را فراموش کند.

عبدالله ویسی در کنفرانس خبری بعد از بازی امشب برابر فولاد خوزستان، اظهارکرد: همان طور که قبل بازی گفتم بازی برای دو تیم پر استرس بود. بسیار باهوش و با تمرکز بالا بازی کردیم. در خیلی از دقایق بازی سر بودیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. به نظر من مردم خوزستان از داربی لذت بردند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: دربی هجومی بود و درست است که فولادی‌ها از نتیجه ناراحت شدند اما سه امتیاز در خوزستان ماند و آبادانی‌ها خوشحال شدند. امیدوارم در ادامه سه تیم خوزستانی موفق باشند و بتوانیم مردم خوزستان را خوشحال کنیم.

عبدالله ویسی و تحلیل پس از پیروزی در دربی خوزستان

عبدالله ویسی و تحلیل پس از پیروزی در دربی خوزستان
عبدالله ویسی و تحلیل پس از پیروزی در دربی خوزستان

وی درباره داوری هم عنوان کرد: داور اشتباه می‌کند و این موضوع در تمام دنیا وجود دارد و چون برنده شده‌ایم این حرف را نمی‌زنم. به هر حال گفتم بازی پراسترس و حساس بود. همیشه فوتبال اهواز و آبادان چنین جنگ‌هایی را در زمین دارند و با هم کری دارند. همین هم حساسیت بازی را بیشتر کرده بود. فولاد رو به بازی مستقیم آورده بود و البته ما هم از موقعیت هایمان استفاده نکردیم و دقیقه ۹۷ خیلی خوش شانس بودیم که گل تساوی را نخوردیم. دیداری که می‌توانست با چهار، پنج گل به سود ما تمام شود، نزدیک بود با تساوی تمام شد. این موضوع را به بازیکنانم گوش زد می‌کنم. اکنون هفته دوم است و با یک باخت نمی‌میریم و با یک برد هم نمی‌گوییم قهرمان شده‌ایم. در تمام دنیا چهار،پنج هفته اول به همین صورت است و مثل شکلی که می‌خواهیم نیست. نیاز به کار بیشتری داریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه نیز گفت: درباره قیمت بازیکنان با بازیکنانم صحبت کرده‌ام، آن‌ها می‌گویند سال گذشته قیمت ماشین ۱۰۰ میلیون تومان بود و امسال یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. باید آن طرف قضیه را هم ببینیم‌. در مملکت ما به این شکل است. آیا حقوق کسی که ۱۴ میلیون می‌گیرد، به اندازه ما فوتبالی‌ها افزایش پیدا کرده است؟مدیر برنامه بازیکنان برای ما قائل احترام هستند اما درگیر این بازی‌ها نشدیم و بازیکنانی را که می‌خواستیم با قیمت مدنظر خودمان جذب کردیم. تمرکزمان روی تیم‌مان است و کاری به مسائل دیگر نداریم. اما در مجموع شرایط می‌توانست بهتر باشد.

sajjad
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *