نیمار به الهلال

صحبت های نیمار پس از پیوستن به الهلال

نیمار، ستاره تازه وارد الهلال، تاکید کرد که آمده تا در این تیم تاریخ ساز شود.

طبق گزارش ورزشی باشگاه الهلال عربستان با مبلغی در حدود 160 میلیون یورو توانست نیمار را به خدمت بگیرد؛ ستاره ای که بعد از ترک برزیل برای بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن بازی کرد و در 31 سالگی تصمیم به ترک اروپا و حضور در لیگ عربستان گرفت.

نیمار به الهلال
نیمار به الهلال

قرار است در دیدار هفته دوم الهلال مقابل الفیحا مراسم معارفه نیمار برگزار شود و به همین دلیل بازی آبی‌ها به ورزشگاه ملک فهد منتقل شده که ظرفیت بالاتری دارد. توئیتر رسمی باشگاه الهلال مصاحبه ای از ستاره جدیدش منتشر کرد که نیمار در آن از اشتیاق بالایش برای رویارویی با ستاره‌های فوتبال در عربستان دارد:

کسی به من نگفت به عربستان بیایم
برای حضور در عربستان با کسی صحبت نکردم و این تصمیم خودم بود. می‌خواهم الهلال را به آرزوهایش برسانم و می‌دانم که موفقیت فقط با کار کردن به دست می آید.

می خواهم این جا تاریخ بسازم!
از حضور در لیگ عربستان هیجان زده هستم. با گذشت زمان تجربه بازی در کشورهای مختلف و جوهای متفاوت را دارم و می خواهم در الهلال تاریخ سازی کنم.

رونالدو پیشگام این راه بود
من این جا هستم تا لیگ عربستان را بزرگتر و قوی تر کنم. کریستیانو رونالدو پیشگام این تغییرات مثبت است. چنین موضوعی اعتماد به نفسم را بالاتر می برد. انتظار دارم فصلی فوق العاده با کسب عناوین مختلف را داشته باشیم.

همه رونالدو را مسخره می کردند اما…
وقتی رونالدو به عربستان رفت همه او را دیوانه خواندند اما اکنون همه اینجا هستند تا قدرت و هیجان لیگ این کشور را بالا ببرند. رقابت مهم است و به همین خاطر به عربستان آمدم.

برای رویارویی با این ستاره ها هیجان زده ام
لیگ عربستان با این نقل و انتقالات مهم قطعا جذاب تر خواهد شد. وقتی متوجه می شوید که قرار است با کریستیانو رونالدو، کریم بنزما و روبرت فیرمینو روبرو شوید، هیجان به اوج خود می رسد.

#نیمار
#الهلال
#رونالدو
#النصر
#لیگ عربستان

sajjad
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *