قیمت میلان در ترانسفر مارکت

طبق اطلاعات ترانسفر مارکت، آث میلان در حال حاضر با قیمت 543 میلیون یورو، از ارزشمندترین تیم‌های سری‌آ است. در این پست از ورزشی، قیمت میلان در ترانسفر مارکت را بررسی می‌کنیم.

قیمت میلان در ترانسفر مارکت

در زمان ویرایش این مقاله به تاریخ 24 مهر 1402، تیم فوتبال آث میلان با قیمت 543 میلیون یورو، یکی از ارزشمندترین تیم‌های سری‌آ ایتالیا است. پس از یک دوره‌ی شدید افت یک دهه‌ای، میلان باز هم در مسیر اوج و شکوه قرار گرفته است.

یکی از مهم‌ترین علل رشد ارزش کلی باشگاه میلان در این اواخر، قهرمانی دو سال پیش در سری‌آ پس از یک دهه تسلط یوونتوس و اینترمیلان بر فوتبال ایتالیا بوده است. علی‌رغم افت نسبی میلان در فصل گذشته و اوج‌گیری دوباره اینتر و ناپولی و یوونتوس، این تیم، سومین تیم ارزشمند سری‌آ ایتالیا است.

قیمت میلان در مقایسه با سایر تیم‌های سری آ
قیمت میلان در مقایسه با سایر تیم‌های سری آ

قیمت میلان در مقایسه با سایر تیم‌های سری آ

در رده‌بندی ارزشمندترین باشگاه‌های فوتبال در لیگ سری آ ایتالیا، تیم فوتبال ناپولی علیرغم افت در فصل جاری، به دلیل قهرمانی در فصل گذشته با ارزش 588 میلیون یورو، با ارزش‌ترین تیم در ایتالیا است. پس از ناپولی، اینترمیلان نایب‌ قهرمان فصل گذشته سری‌آ و لیگ قهرمانان اروپا، با ارزش نزدیک 564 میلیون یورو، در جایگاه دوم است. پس از این دو باشگاه، آث میلان با ارزش 543 میلیون یورو، بالاتر از یوونتوس، رم، آتلانتا و لاتزیو، سومین باشگاه ارزشمند ایتالیا است.

پیراهن میلان، دومین پیراهن ارزشمند سری‌آ

میلان طی چند سال اخیر به لطف قراردادهای اسپانسری جدید، ارزش پیراهن خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشیده است. در واقع، پیراهن روسونری دومین پیراهن با ارزش در سری آ است.

از زمانی که الیوت مدیریت باشگاه را بر عهده گرفت، با کمک مدیر عامل سابق ایوان گازیدیس، آث میلان درآمد حمایت مالی خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید. قراردادهای جدید بسیاری که برخی از مهمترین آنها برای تقویت ارزش پیراهن این تیم است.

همانطور که توسط گازتا دلو اسپورت گزارش داده شد، پیراهن میلان با توجه به حمایت های مالی امارات، وی فاکس و MSX ارزشی معادل 42 میلیون یورو دارد. ارزش این معاملات به ترتیب 30، 7 و 5 میلیون یورو در سال است. فقط یوونتوس پیراهنی با ارزش 51 میلیون یورویی، بالاتر از میلان دارد.

البته این لیست شامل درآمد حامیان فنی اصلی که برای میلان شرکت پوما است، نمی‌شود. ارزش این قرارداد نیز 30 میلیون یورو در سال است. ارزش کل آن به 72 میلیون یورو می رسد که رقم بسیار خوبی برای روسونری است.

Pooria
16 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *