بیوگرافی ادیب زارعی؛ فوتبالیست جوان ایرانی

امروز در این سری از بیوگرافی بازیکنان فوتبال ایران، به سراغ سنگربان جوان می‌رویم. این پست از ورزشی درباره بیوگرافی ادیب زارعی را تا انتها دنبال کنید.

بیوگرافی ادیب زارعی

ادیب زارعی دروازه‌بان جوان و بیست ساله‌ی تیم ملی ایران و در حال حاضر باشگاه تراکتور است. ادیب متولد 27 فروردین سال 1382 شهرستان بوشهر است. این دروازه‌بان جوان، شماره 49 تیم تراکتور را به تن می‌کند. قد او 188 سانتی متر و پای تخصصی او پای چپ است.

آخرین بازی ادیب زارعی برای تیم فوتبال تراکتور مقابل تیم الشارجه بود. این بازی با نتیجه تراکتور (1 – 3) الشارجه به پایان رسید.

ادیب زارعی دروازه‌بان جوان و بیست ساله‌ی تیم ملی ایران و در حال حاضر باشگاه تراکتور است.
ادیب زارعی دروازه‌بان جوان و بیست ساله‌ی تیم ملی ایران و در حال حاضر باشگاه تراکتور است.

پیوستن به تیم تراکتور

«ادیب زارعی»، دروازه‌بان ۲۰ ساله بوشهری پس از مذاکره و توافق با مدیرعامل باشگاه تراکتور نصیرزاده، با عقد قراردادی به جمع شاگردان پاکو خمس پیوست. ادیب در لیگ آزادگان، سابقه بازی در تیم شاهین بوشهر را نیز دارد. او همچنین در رقابت‌های کافا، مقدماتی آسیا و انتخابی جام‌جهانی در چارچوب تیم ملی زیر 20 ساله‌های ایران دروازه‌بانی کرد.

این دروازه‌بان جوان، شماره 49 تیم تراکتور را به تن می‌کند. قد او 188 سانتی متر و پای تخصصی او پای چپ است.
این دروازه‌بان جوان، شماره 49 تیم تراکتور را به تن می‌کند. قد او 188 سانتی متر و پای تخصصی او پای چپ است.

صحبت‌های ادیب زارعی پس از قهرمانی با تیم ملی امید

ادیب زارعی دروازبان ملی پوش و اهل بوشهر تیم ملی جوانان ایران و کنونی تراکتور گفت :تورنمنت بین المللی کافا در سطح بالایی بود. خدا رو شکر نتیجه‌ی قابل قبولی در انتها کسب کردیم.

دروازبان تیم ملی جوانان ایران که سال گذشته درون دروازه شاهین شهرداری و در لیگ یک حضور داشت، امسال به تراکتور پیوست. وی افزود: خدا رو شکر در اولین بازی های ملی‌ام موفق شدم یک جام قهرمانی کسب کنم. البته این ثمره تلاش همه بازیکنان و کادر فنی بود. رقابتهای کافا در سطح بالایی برگزار می‌شود.  هر سال تیمهای آسیای مرکزی با جدیت تمام در این رقابتها شرکت میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *