تقابل هری کین و تیم سابقش

تقابل هری کین و تیم سابقش. بایرن مونیخ و تاتنهام در اقدامی که موجی از شوک را در دنیای فوتبال ایجاد کرد، از برگزاری بازی دوستانه در تابستان آینده خبر دادند. این دیدار که قرار است در 10 آگوست برگزار شود، اولین باری است که هری کین، که تابستان گذشته انتقالی سرشناس از تاتنهام به بایرن مونیخ انجام داد، به مصاف تیم سابقش می رود.

تقابل هری کین و تیم سابقش

اعلام رسمی

این خبر به طور جداگانه توسط هر دو باشگاه اعلام شد و تاتنهام میزبان این دیدار در زمین خود در لندن است. این مسابقه به عنوان بخشی از توافق بین دو باشگاه انجام می شود و مطمئناً یک رویداد بسیار مورد انتظار برای هواداران هر دو تیم خواهد بود.

تقابل بایرن و تاتنهام
تقابل بایرن و تاتنهام

انتقال کین به بایرن

انتقال کین به بایرن مونیخ در تابستان گذشته یک قرارداد رکوردشکنی بود و ستاره انگلیسی مبلغی بالغ بر 100 میلیون یورو را در اختیار داشت. علیرغم جدایی کین، واضح است که کین تاثیری ماندگار بر تاتنهام گذاشت و مدیران باشگاه از تصمیم او برای جدایی ابراز نارضایتی کردند.

بازیکن کلیدی بایرن

از زمان پیوستن به بایرن مونیخ، کین در فرم هیجان انگیزی به سر می برد و به سرعت خود را به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم معرفی کرد. او تا به اینجای فصل در 35 بازی 37 گل به ثمر رسانده است که به بایرن مونیخ کمک کرد تا در بالاترین سطح رقابت کند.

بیانیه ی تاتنهام

تاتنهام در بیانیه ای در رابطه با این دیدار دوستانه گفت: “این دوازدهمین دیدار باشگاه ما و بایرن مونیخ در تاریخ و چهارمین دیداری است که در زمین خانگی ما برگزار می شود. تاتنهام 40 سال پیش به یک پیروزی به یاد ماندنی مقابل بایرن دست یافت. بردی که ما را در همان سال به افتخار اروپا رساند. آخرین دیدار ما با بایرن در لیگ قهرمانان در فصل 2019-2019 برگزار شد.

تقابل هری کین و تیم سابقش
تقابل هری کین و تیم سابقش

نتیجه

دیدار بایرن مونیخ و تاتنهام مطمئناً یک رویارویی هیجان انگیز خواهد بود و هر دو تیم دارای مجموعه ای از استعدادها هستند. همچنین این فرصت را برای هواداران فراهم می کند که برای اولین بار هری کین را در مقابل تیم سابقش ببینند و لایه ای از جذابیت را به چیزی که نوید یک مسابقه به یاد ماندنی را می دهد اضافه می کند.

Hesam
28 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *