قائدی مثلث طارمی و آزمون را تکمیل می کند

قائدی مثلث طارمی و آزمون را تکمیل می کند. در ماه‌های اخیر، تیم ملی فوتبال ایران دوباره شاهد قدرت هجومی خود بوده است که بخشی از آن مدیون عملکرد درخشان مهدی قائدی بوده است. در حالی که این تیم مدت‌هاست بر استعداد بازیکنانی مانند مهدی طارمی و سردار آزمون تکیه کرده است، اما فرم اخیر قائدی او را بار دیگر به بازیکنی کلیدی در ترکیب تبدیل کرده است.

قائدی مثلث طارمی و آزمون را تکمیل می کند

پس از مدتی دوری از تیم ملی، نمایش چشمگیر قائدی برای اتحاد کلبا در لیگ برتر امارات مورد توجه امیر قلانوی مربی قرار گرفت. این امر باعث شد تا او در لیست نهایی جام ملت های آسیا قرار بگیرد و سپس در مقدماتی جام جهانی 2026 حضور داشته باشد.

قائدی در کنار طارمی
قائدی در کنار طارمی

تاثیر گذاری بالا

تاثیر قائدی فوری بود، زیرا او در دو بازی اول جام ملت های آسیا مقابل فلسطین و هنگ کنگ گلزنی کرد. او در دیدارهای مقابل امارات و سوریه به تاثیرگذاری ادامه داد و جایگاه خود را در ترکیب اصلی تثبیت کرد. علیرغم غیبت در چند بازی، قائدی با گلزنی در اولین بازی خود به تیم بازگشت.

تک گل ایران مقابل ترکمنستان

در مقدماتی جام جهانی، سهم قائدی بسیار مهم بود، زیرا او در بازی برگشت یک گل حیاتی به ترکمنستان زد. عملکرد او در مسابقات باشگاهی و بین المللی او را به بازیکنی برجسته تبدیل کرده است و به طور بالقوه جایگاه ثابتی را در کنار طارمی و آزمون در ترکیب هجومی ایران به ارمغان آورده است.

قائدی مثلث طارمی و آزمون را تکمیل می کند
قائدی مثلث طارمی و آزمون را تکمیل می کند

آمار خوب قائدی

قائدی تحت هدایت قالانیوی شکوفا شده است و در بازی های کلیدی گلزنی کرده و پاس گل داده است. آمار او در لیگ برتر امارات، با 8 گل و دو پاس گل در 16 بازی، نشان دهنده نفوذ فزاینده او در زمین است.

نتیجه

مهدی قائدی با بازی‌های امیدوارکننده و تأثیر فزاینده‌اش بر تیم ملی، در آستانه تبدیل شدن به یک چهره کلیدی در آینده فوتبال ایران است و عمق و قدرت آتش را به ترکیب مهاجم از قبل قدرتمند می‌افزاید.

Hesam
28 مارس 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *