آقایی عضو شورای اعزام کمیته ملی المپیک شد

آقایی عضو شورای اعزام کمیته ملی المپیک شد، ثریا آقایی، ملی پوش برجسته بدمینتون، در تحولی که اخیراً در فضای ورزش ایران رخ داد. جایگاه مهمی را به عنوان عضوی از شورای اعزامی کمیته ملی المپیک به دست آورد. این انتصاب نقطه عطف مهمی در حرفه آقایی است و بیشتر بر تعهد او برای مشارکت در فعالیت‌های ورزشی کشور در مقیاس وسیع‌تر تأکید می‌کند.

آقایی عضو شورای اعزام کمیته ملی المپیک شد

خبرگزاری ورزشی

در این اطلاعیه که توسط خبرگزاری ورزشی گزارش شد، ارتقای آقایی در شورای محترم مورد تاکید قرار گرفت. و بر نقش وی در شکل‌دهی به تصمیمات حیاتی کمیته در خصوص مأموریت‌های برون مرزی با اهداف کلی کمیته ملی المپیک تاکید شد.

آقایی عضو شورای اعزام کمیته ملی المپیک شد
آقایی عضو شورای اعزام کمیته ملی المپیک شد

نماینده ممتاز

نماینده ممتاز آقایی برای ایران در المپیک 2020 توکیو نشان از توان و فداکاری او در ورزش بدمینتون داشت. ارتقاء او در این شورا، او را به عنوان یک صدای تأثیرگذار در کمیته قرار می دهد. که مسئولیت کمک به ارزیابی دقیق و فرآیند انتخاب افراد واجد شرایط برای مأموریت های بین المللی را بر عهده دارد. این نقش با اهداف و برنامه های استراتژیک کمیته ملی المپیک همسو است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک

مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک با تایید عضویت ثریا آقایی در شورای هیئت، حضور مستمر و حضور وی در جلسات شورای محوری را تایید کرد. بینش، تجربه و تخصص آقایی در حوزه بدمینتون و ورزش بدون شک بحث ها و تصمیمات مربوط به ماموریت های برون مرزی برای چشم انداز کمیته حیاتی خواهد بود.

آقایی

آقایی به عنوان عضوی از این شورا، نقش تعیین کننده ای در شکل دادن به مسیر حضور ایران در رویدادهای ورزشی بین المللی بر عهده دارد. انتصاب او نه تنها به منزله قدردانی از دستاوردهای ورزشی اوست. بلکه نشان دهنده پتانسیل او برای مشارکت قابل توجه در جنبه های اداری و استراتژیک تلاش های المپیک ایران است.

ثریا آقایی
ثریا آقایی

نتیجه

حضور ورزشکار برجسته ای مانند ثریا آقایی در شورای اعزامی کمیته ملی المپیک، مظهر حرکتی راهبردی به سمت استفاده از تخصص ورزشی در فرآیندهای تصمیم گیری و تقویت بیشتر حضور و عملکرد ایران در میادین ورزشی جهانی است.

Pooria
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *