کامبک انگلیس مقابل بچه یوزهای ایران

کامبک انگلیس مقابل بچه یوزهای ایران.در یک چرخش چشمگیر وقایع در جام جهانی زیر 17 سال، انگلیس یک بازگشت قابل توجه را در برابر تیم ملی فوتبال جوانان ایران ترتیب داد و پیروزی 2-1 را به دست آورد و صعود آنها را به دور حذفی محکم کرد. این دیدار میخکوب کننده در گروه C شکل گرفت و ایران را علیرغم نمایش درخشش در طول مسابقات در آستانه حذف قرار داد.

کامبک انگلیس مقابل بچه یوزهای ایران

تیم جوان با استعداد ایران

کامبک انگلیس مقابل بچه یوزهای ایران
کامبک انگلیس مقابل بچه یوزهای ایران

با هدایت حسین عبدی در نیمه اول بازی مهارت و اراده قابل ستایشی از خود نشان داد. گل دقیقه 31 ابوالفضل ایران را به برتری امیدوارکننده رساند و آنها در نیمه اول با اعتماد به نفس و حرکت در سمت خود به پایان رسیدند.

با این حال، نیمه دوم چالش های پیش بینی نشده ای را به همراه داشت زیرا باران شدید در اندونزی شرایط بازی را تغییر داد و تیم ایران را با مشکل مواجه کرد. انگلیس از این شرایط استفاده کرد و راسل دنی در دقیقه 63 بازی را به تساوی کشاند. در حالی که ساعت به سمت لحظات پایانی حرکت می کرد. آندالا در دقیقه 90 یک گل دیرهنگام زد و یک پیروزی خیره کننده را برای سه شیرها به ارمغان آورد و شکست قریب الوقوع را با یک پیروزی به سختی به دست آورد.

این پیروزی انگلیس

این پیروزی انگلیس
این پیروزی انگلیس

را به 6 امتیاز در مرحله گروهی رساند و جایگاه خود را در دور حذفی تضمین کرد. علیرغم باخت، ایران در 3 امتیاز ایستاده است و اکنون در آخرین بازی مرحله گروهی خود به مصاف تیم کالدونیا می رود. اهمیت این مسابقه را نمی توان اغراق کرد. به خصوص با توجه به مبارزات کالدونیا در بازی های قبلی. دریافت خیره کننده 19 گل از انگلیس و برزیل در حالی که خودشان موفق به گلزنی نشدند.

در حالی که برزیل و انگلیس در آخرین رویارویی خود در مرحله گروهی به مصاف هم می روند. برزیل خود را در موقعیتی نامطمئن می بیند و به تلاش قابل توجهی برای تضمین صعود به دور حذفی نیاز دارد.

رقابت پرتنش

رقابت پرتنش 
رقابت پرتنش

نتایج غیرمنتظره، لایه هیجان انگیزی از غیرقابل پیش بینی بودن را به این دوره از جام جهانی اضافه کرد. در حالی که انگلیس در حال جشن گرفتن بازگشت قابل توجه خود در برابر استعدادهای جوان مصمم ایران است. بازی های باقی مانده مسابقات نوید هیجان و تعلیق بیشتری را می دهد و علاقه مندان به فوتبال مشتاقانه منتظر نتایجی هستند که مرحله حذفی را شکل می دهد.

با ادامه درام جام جهانی

هواداران فوتبال در سراسر جهان خود را برای رویارویی های هیجان انگیزتر . چرخش های شگفت انگیز در تلاش برای کسب شکوه نهایی آماده می کنند.

Hesam
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *