نمایش دیوانه‌وار احمد نور با پیام به ایران!

بازی های درخشان ستاره ایرانی که توسط امیر قلعه نویی به تیم ملی دعوت نشده است. آیا گلزنی و نمایش خیره کننده احمد نور در فوتبال امارات باعث می شود تا قلعه نویی از تصمیم خودش منصرف شود؟ در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. نمایش دیوانه‌وار احمد نور با پیام به ایران!

 

نمایش دیوانه‌وار احمد نور با پیام به ایران!

به گزارش سایت ورزشی، احمد نوراللهی 72 ساعت بعد از نمایش جذاب و خیره کننده در دیدار مقابل الوصل صدرنشین که تیمش را با یک پاس گل از شکست در لیگ برتر امارات نجات داد. او توانست با نمایش خیره کننده مرد اول تیمش در دیدار حساس لیگ کاپ در مقابل الجزیره شود. حتی در شرایطی که مسابقه رفت را با نتیجه 2-1 واگذار کرده بودند. اما یک تنه توانست سرنوشت مسابقه را تغییر دهد و تیمش را به نیمه نهایی لیگ کاپ برساند.

احمد نور الهلی بازیکن گلستانی تیم الوحده امارت در شرایطی عملکرد بی نظیری از خودش نشان داد که در فیفادی اخیر از او برای اردوی تیم ملی دعوت نشد. بعد از خط خوردن از فهرست اولین دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 مقابل هنگ کنگ بر روی سکوی نیمکت نشست و سپس با قهر اردو را ترک نمود. او با روحیه عالی در فوتبال امارات بازگشت و توانست آمادگی کامل خود را به رخ قلعه نویی بکشد.

نمایش دیوانه‌وار احمد نور با پیام به ایران!

عملکرد خیره کننده ستاره ایرانی در لیگ امارات:

ستاره ایرانی الوحده بعد از ترک اردوی تیم ملی در مسابقه لیگ برتر امارات در مقابل تیم الامارات نیز عالی کار کرد و توانست یک گل بزند و یک پاس گل دهد. بعد از آن نیز در مقابل النصر نمایش کم نقضی داشت و سه روز قبل هم در آستانه گلزنی در جدال با الوصل قرار گرفت و شوت او در آستانه ورود به دروازه به پشت عمر خربین برخورد نمود تا این ستاره سوریه ای گل احمد را تبدیل به پاس گل کند. تیم فوتبال الوحده در این دیدار نیز احمد نوراللهی را در هافبک دفاعی داشت. از ساعت 16:16 دقیقه دیروز در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی مسابقه برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ کاپ امارات در مقابل الجزیره برگزار شد. بازیکن ایرانی انگیزه فوق العاده ای داش تا شکست 2-1 بازی قبل را جبران نماید.

بازیکنان تیم الوحده در دقیقه 19 با پنالتی کریستین گوآنکا جلو افتادند، اما در دقیقه 37 روی شوت دیدنی عمر ترائوره گل تساوی به ثمر رسید و نیمه اول با نتیجه 1-1 به اتمام رسید. اما الوحده نیمه دوم را تهاجمی تر شروع کرد. در دقیقه 55 بر روی ارسال گوآنکا از جناح چپ زمین و ضربه سر فاکوندو کروسپکی صاحب موقعیت شد. اما ریباند این توپ را احمد نور با جایگیر یمناسب و شوت سر ضرب به گل تبدیل کرد تا بازی 2-1 شود و نتیجه مسابقه رفت جبران گردد. علی مبخوت، ستاره الجزیره، در دقیقه 64 از زمین اخراج شد. که هفت دقیقه پس از آن، برونو برزیلی در زمان 10 نفره بودن تیمش بازی را به تساوی کشید. اما باز هم احمد نوراللهی عالی کار کرد و دوباره الوحده را پیش انداخت.

نوراللهی رنگ تیم ملی را نخواهد دید!

نمایش دیوانه‌وار احمد نور با پیام به ایران!

انگیزه بیشتر احمد نور در ادامه مسابقه:

احمد نور بعد از گلزنی انگیزه اش بیشتر شد. در دقیقه 85 مسابقه نیز با ارسال عبدالله الکربی از سمت راست میانه زمین با فرار از بین مدافعین الجزیره و پرش دیدنی. جلوتر از گلر حریف با ضربه سر تماشایی گل دوم خود و سومین گل تیمش را به ثمر رساند. و امیدهای صعود الوحده را زنده کرد. گل ستاره ایرانی روحیه باشگاه اش را افزایش داده و تا یک دقیقه بعد پاس پشت پای دیدنی اسماعیل مطر را عمر خربین با شوت بغل پا به تور دروازه چسباند. و نتیجه مسابقه 4-2 شد. الوحده در روز درخشش و دبل بازیکن ایرانی اش موفق شد برد پر گل را در مقابل الجزیره بدست آورد. در مجموع با برتری 5 بر 4 در مقابل این حریف سرسخت به نیمه نهایی لیگ کاپ صعود کرد.

mohamadnd
12 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *