ستاره پرحاشیه لیگ برتری: از همسرم جدا نشده‌ام!

ستاره فوتبال لیگ جزیره از نامزد قبلی خودش یک بچه دارد. حالا با همسر فعلی خودش نیز مشاجرات و دعواهایی داشته ولی تاکید می کند که هیچ مشکلی پیش نیامده و قصد جدایی از او را نیز ندارد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. ستاره پرحاشیه لیگ برتری: از همسرم جدا نشده‌ام!

ستاره پرحاشیه لیگ برتری: از همسرم جدا نشده‌ام!

به گزارش سایت ورزشی، کایل واکر ستاره سیتیزن ها هفته قبل در جلسه قانونی با لورین گودمن مادر فرزندش حضور داشت. منابع مطلع در این باره بیان داشتند که ستاره من سیتی با همسرش آنی 30 ساله نیز درگیر شده و مدتی دور از خانه بوده است. اما کایل 33 ساله در خارج از عمارت چشایر خود به نشریه سان گفت: «ما از هم جدا نشدیم. من اینجا در خانه‌ام هستم، اینطور نیست؟»

لورین 32 ساله یک شخصیت مشهور در اینستاگرام است. جدیدا نیز دومین فرزند خود را بدنیا آورده است. او نام پدر بچه اش را فاش نکرده است و دوستانش اعتقاد دارند که پدر بچه یک فوتبالیست است. کایل از لورین یک پسر سه ساله بنام کایرو دارد. منابع نشریه سان گفتند که کایل و آنی باهم بر سر لورین مشاجره می کنند. این هفته جلسه دادگاه دیگری برای کایل و لورین برگزار شد و فشار روی آنها زیادتر شده است. کایل و آنی در سال ۲۰۲۱ با هم ازدواج کردند.

ستاره پرحاشیه لیگ برتری: از همسرم جدا نشده‌ام!

معرفی کایل واکر:

کایل اندرو واکر (انگلیسی: Kyle Andrew Walker؛ زادهٔ ۲۸ مهٔ ۱۹۹۰) بازیکن حرفه ای فوتبال اهل کشور انگلستان است که در پست دفاع راست برای باشگاه منچستر سیتی و تیم ملی فوتبال انگلستان بازی می‌کند.وی به عنوان یکی از بهترین مدافعان کناری نسل خود محسوب می‌شود، به خاطر سرعت، قدرت و بینایی‌اش شناخته می‌شود. واکر در سن هفت سالگی به تیم شفیلد یونایتد پیوست. او در سال ۲۰۰۸ به مدت یک ماه به صورت قرضی در تیم نورث‌همپتون تاون بازی کرد. واکر در سال ۲۰۰۹ به تاتنهام پیوست. وی بعدها به تیم‌های شفیلد یونایتد، کویینز پارک رنجرز و استون ویلا قرض داده شد.

واکر در چهاردهم ژوئیه سال ۲۰۱۷ با قراردادی ۵ ساله به منچستر سیتی پیوست. بنا به گزارش‌ها، مبلغ این انتقال، ۴۵ میلیون پوند همراه با ۵ میلیون پوند پاداش است. این انتقال، واکر را تبدیل به دومین مدافع گران‌قیمت تاریخ کرد. گری لینکر مجری معروف فوتبالی به طعنه دربارهٔ این انتقال گفت: «مدافع کناری، کایل واکر در ازای ۵۰ میلیون پوند به گران‌ترین مدافع تاریخ تبدیل شد. تصور کنید اگر او توانایی سانتر کردن توپ را داشت، چقدر می‌ارزید».

mohamadnd
12 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *