پیش‌ بینی لیگ برتر انگلیس با هوش مصنوعی | هوش مصنوعی قهرمان را پیش بینی کرد

هوش مصنوعی انتظار دارد من سیتی تا چهارمین عنوان قهرمانی متوالی را کسب کند. در این پست از ورزشی پیش‌ بینی لیگ برتر انگلیس با هوش مصنوعی را می‌خوانید

خلاصه

یک مدعی جدید وارد شده است.

سقوط اورتون به رده سوم به آخر جدول پیش بینی شده است.

رمز موفقیت در لیگ برتر؟ ده نفره شدن!

پیش‌ بینی لیگ برتر انگلیس با هوش مصنوعی

تیم‌های برتر در آخر هفته با جریان یافتن اهداف و دخالت داوری در روند رسیدگی به هر وسیله ممکن، ویترینی از سرگرمی را ارائه کردند. وستهام یونایتد با وجود کارت قرمز نایف آگورد در هفته دوم با موفقیت چلسی را مهار کرد. فولام و لیورپول هر دو تصمیم گرفتند برای تقویت شانس خود نیز ده نفره بشوند.

البته ویرجیل فن دایک و کالوین باسی عمداً خود را اخراج نکردند. اما هر دو طرف توانستند خرگوش‌ها را از کلاه بیرون بکشند. زیرا لیورپول در نیوکاسل یونایتد پیروز شد. فولام نیز گل تساوی دیرهنگام را مقابل آرسنال گرفت.

این یک آخر هفته عجیب غریب در لیگ برتر بود. با نتایجی که پیش بینی فصل یک ابر رایانه خاص را تغییر داد.

لیورپول احتمالا دوم یا سوم می شود
لیورپول احتمالا دوم یا سوم می شود

هوش مصنوعی جدول لیگ برتر 2023/24 را بعد از هفته دوم بازی پیش بینی می کند

موقعیت تیم احتمال پایان پیش بینی شده (%)
1. من سیتی 92.9
2. لیورپول 44.3
3. انبار مهمات 28.5
4. منچستریونایتد 18.6
5. نیوکاسل 14.4
6. تاتنهام 13.0
7. استون ویلا 12.3
8. برایتون 12.0
9. وستهام 12.5
10. چلسی 12.9

*داده‌ها از طریق Opta و درست از 29 اوت 2023

سه تیم برتر

هیچ چیز در بالای جدول تغییر نکرده است. زیرا منچسترسیتی همچنان انتظار دارد که به چهارمین قهرمانی متوالی بی سابقه لیگ برتر دست یابد. شانس آنها برای بردن جام پس از هفته سوم بازی به 92.9٪ افزایش یافت. زیرا آنها شفیلد یونایتد را 2-1 در برامال لین شکست دادند.

آرسنال پس از اینکه روز شنبه در اختیار فولام ده نفره قرار گرفت، دیگر مورد علاقه اپتا برای تاج سیتی نیست. توپچی ها هفت امتیاز از 9 امتیاز ممکن را به دست آورده اند/ اما چیزی در شمال لندن درست نیست. آنها توسط لیورپول غصب شده‌اند، که یک پیروزی شگفت‌انگیز در سنت جیمز پارک به دست آوردند. قرمزها اکنون 44.3 درصد شانس دارند که دوم شوند.

با وجود برد خیره کننده آنها در برابر نیوکسل، این رقم با توجه به ضعف های آشکار دفاعی آنها کمی بعید به نظر می رسد.

جایگاه سایر تیم‌ها

این تنها تغییری است که در بین پنج تیم برتر پیش بینی شده وجود دارد. اما تاتنهام هاتسپور یک موقعیت بالا می گیرد و به رتبه ششم می رسد. اسپرز در سه بازی ابتدایی خود تحت نظر آنج پستکوگلو خیره‌کننده بوده است. هوش مصنوعی نیز به این ایده که لیلی وایتز به طور بالقوه یکی از رقبای برتر پنج تیم اول است، گرایش پیدا کرده است. در همین حال، برایتون پس از شکست روز شنبه مقابل وستهم، چند پله سقوط کرده است.

مرغان دریایی شانس 14.5٪ برای حضور در رده‌ی ششم داشتند. و اما این هفته این شانس متعاقبا به 10.6٪ کاهش یافت. استون ویلا در حال حاضر حمایت شده است تا در لیگ برتر کمی بهتر از تیم روبرتو دزربی داشته باشد.

تغییرات اندکی در انتهای جدول وجود دارد، اگرچه اورتون اکنون در کنار لوتون تاون و شفیلد یونایتد برای سقوط چشمگیر است. در حالی که بورنموث در آخر هفته از تاتنهام شکست خورد. ولی تافی ها در خانه به تیمی از ولورهمپتون واندررز که بسیاری انتظار دارند در دعوای سقوط به دسته سقوط کنند، شکست خوردند. Opta خوشبین تر است و در حال حاضر پیش بینی می کند وولوز پس از پیروزی در گودیسون پارک در رده چهاردهم قرار گیرد.

Pooria
30 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *