فن ‌دایک محروم شد | ویرجیل فن‌ دایک به دلیل اخراج برابر نیوکسل محروم می‌شود

پس از کارت قرمز نیوکاسل توسط اتحادیه فوتبال انگلیس، ویرجیل فن ‌دایک محروم شد. در این پست از ورزشی به علت محرومیت مدافع لیورپول می‌پردازیم.

خلاصه

فن دایک در پیروزی 2-1 لیورپول مقابل نیوکاسل از بازی اخراج شد.

هلندی پس از تصمیم در حال انتقاد از داور دیده شد.

فرصت برای تعلیق این جکم وجود دارد.

فن ‌دایک محروم شد

اتحادیه فوتبال، ویرجیل فن دایک، مدافع میانی لیورپول را به دلیل رفتارش پس از کارت قرمزش در پیروزی 2-1 مقابل نیوکاسل، متهم کرد.

ون دایک کمی قبل از پایان نیم ساعت پس از خطای او به الکساندر ایسک به عنوان آخرین مدافع لیورپول، یک کارت قرمز مستقیم دریافت کرد.

در حالی که این تصمیم توسط VAR در حال بررسی بود، ون دایک در حال مشاجره با جان بروکس داور بازی بود. اتحادیه فوتبال انگلیس اکنون تصمیم گرفته است که علیه مدافع میانی لیورپول اقدام کند.

در بیانیه اتحادیه فوتبال انگلیس آمده است: “ویرجیل فن دایک به دلیل نقض قانون E3.1 اتحادیه فوتبال انگلیس پس از بازی لیورپول در لیگ برتر مقابل نیوکاسل یونایتد در یکشنبه 27 آگوست متهم شده است.”

ادعا می شود که مدافع به شیوه ای نامناسب عمل کرده و یا توهین آمیز نسبت به یک مسئول مسابقه استفاده کرده است.

فن دایک که به دلیل دریافت کارت قرمز به صورت خودکار از یک بازی محروم خواهد شد. او تا روز جمعه فرصت دارد تا به این اتهام اعتراض کند.

اگر فان دایک گناهکار شناخته شود، ممکن است با محرومیت طولانی‌تری روبرو شود. این بازیکن هلندی در حال حاضر قرار است دیدار یکشنبه استون ویلا را از دست بدهد، اما به نظر می رسد که حضور او در درگیری های آینده با ولورهمپتون و وستهم یونایتد نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

اوضاع خراب دفاع لیورپول

محرومیت ون دایک در زمان دشواری برای لیورپول رخ می دهد که در حال حاضر ابراهیما کوناته مصدوم را در اختیار ندارد.

یورگن کلوپ، سرمربی تیم اخیراً در مورد کوناته گفت: «او پس از تعطیلات ملی بازخواهد گشت. “خیلی جدی نیست، اما به اندازه کافی جدی است.

شاید شانسی برای ویلا باشد، اما من انتظار دارم که او پس از تعطیلات ملی بازگردد.”

جو گومز، جوئل ماتیپ و نات فیلیپس سه مدافع میانی باقیمانده در دسترس کلوپ هستند.

Pooria
29 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *