سرمربی الاتحاد قربانی کریم بنزما

کریم بنزما و نونو اسپریتو سانتو در رختکن قبل از برکناری سرمربی تیم الاتحاد درگیر شدند. سرمربی الاتحاد قربانی کریم بنزما شد. در این پست از «ورزشی»، نگاه دقیق‌تری به علت اخراج نونو از الاتحاد خواهیم پرداخت.

خلاصه

کریم بنزما و نونو اسپریتو سانتو قبل از اخراج الاتحاد در رختکن درگیر شدند.

اختلاف اتاق رختکن فاش شد. این مربی اخراج شد تا ظاهراً بنزما را خوشحال کنند.

دو سرمربی فرانسوی به عنوان جایگزین در نظر گرفته می‌شوند.

اختلافات بنزما و سانتو از مدت‌ها پیش مطرح بود.
اختلافات بنزما و سانتو از مدت‌ها پیش مطرح بود.

سرمربی الاتحاد قربانی کریم بنزما

در یک افشاگری تکان‌دهنده توسط شبکه عربستانی الریاضیه، مشاجره شدیدی بین اسپیریتو سانتو و ستاره بنزما شکل گرفت. دعوایی در نهایت منجر به جدایی سرمربی از تیم شد.

الاتحاد علیرغم داشتن فهرستی پر ستاره، از جمله بنزما برنده سابق توپ طلا و انگولو کانته، بازیکن سابق چلسی، در لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه 2-0 مقابل تیم نیروی هوایی عراق شکست خورد. بر اساس گزارش‌ها، این اتفاق در نیمه دوم با شکست 1-0 اتحاد اتفاق افتاد. زمانی که اسپیریتو سانتو بنزما را توبیخ کرد و نشان داد که او در بازی «تنبل» بوده است.

به نقل از الریاضیه، سرمربی پرتغالی، خطاب به مهاجم خطاب به الریاضیه گفت: «تو بازیکن بزرگی هستی. اما ظاهراً در پرس بازیکنان رقیب خود تنبلی.»

بنزما در پاسخ گفت: «فقط با من صحبت نکن، با کل گروه صحبت کن.»

این مبادله همچنان ادامه داشت که اسپیریتو سانتو از بنزما خواست تا با تاکید بر اهمیت او به عنوان یک رهبر تیم و ورزشکار، الگویی برای بقیه باشد.

وضعیت کنونی الاتحاد

 این گزارش حاکی از آن است که تنش‌ها پیرامون موقعیت اسپیریتو سانتو بالا گرفت. چرا که بنزما به باشگاه گفت که سانتو مانع پیشرفت او در تیم است.

پس از این اختلاف، اسپریتو سانتو به سمت درب خروجی هدایت شد. گزارش‌هایی وجود دارد که آنها به دنبال بررسی گزینه‌های سرمربی جدید هستند. شایعه شده است که لوران بلان، سرمربی سابق لیون، جایگزینی بالقوه خواهد بود. علاوه بر این، زین الدین زیدان نیز مورد توجه قرار گرفته است، اگرچه او تاکنون هیچ پیشنهادی را نپذیرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *