بیانیه مهم رئال مادرید در مورد امباپه

رئال مادرید از جذب امباپه منصرف شده است. به گزارش «ورزشی»، حتی انتقال آزاد در تابستان هم بعید است. در این پست به بیانیه مهم رئال مادرید در مورد امباپه خواهیم پرداخت.

بیانیه مهم رئال مادرید در مورد امباپه

رئال مادرید طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دیگر دلیل مهمی برای اصرار به جذب مهاجم فرانسوی به مادرید ندارد. به گزارش روز چهارشنبه، کادنا سر، رئال مادرید پیش از این احتمال جذب کیلیان امباپه فرانسوی را رد کرده است. آن‌ها دیگر قصد جذب این بازیکن را ندارند.

این رسانه مطرح اسپانیایی گزارش می‌دهد که سفیدپوشان مادرید دیگر به فکر جذب این مهاجم پردردسر نیست. حتی علیرغم اینکه او تصمیم گرفت قراردادش را با پاریس سن ژرمن تمدید نکند و تابستان آینده این تیم از این تیم جدا می‌شود.

حتی در آینده، رئال مادرید دیگر به سراغ امباپه نخواهد رفت. علیرغم اینکه در پنجره‌های نقل و انتقالات اخیر می‌خواست او به این باشگاه بپیوندد. بنابراین هرگونه تلاش برای جذب مهاجم فرانسوی دیگر صورت نمی‌گیرد. اما دلایل انصراف رئال مادرید از خرید امباپه، آن هم بعد از این همه جنجال چیست؟

هم‌چنین بخوانید: ملاقات مسی و زیدان | هواداران رئال گوش‌های خود را بگیرید!

رئال مادرید، به دنبال جذب بازیکنان جوان‌تر است
رئال مادرید، به دنبال جذب بازیکنان جوان‌تر است

دلایل انصراف رئال مادرید از جذب امباپه

کادنا سر، نکات زیر را به عنوان دلایلی که رئال مادرید حضور امباپه را در این تیم نمی‌خواهد، ذکر کرده است.

اولین مورد بحث دستمزد است: امباپه با کمتر از 20 میلیون یورو در سال به رئال مادرید نخواهد آمد. به علاوه، به این مبلغ، باید پاداش بسیار بالایی برای خرید بازیکن نیز اضافه کرد. آن هم در صورتی که او با پاریس سن ژرمن تمدید نکند. در صورت تمدید و پرداخت هزینه انتقال، همین وضعیت تازه بدتر هم می‌شود.

عامل دیگر سن است: اگرچه مهاجم تقریباً 26 ساله است، اما لوس مرنگز استراتژی جذب بازیکنان جوان، ترجیحاً قبل از 20 سالگی را دارد.

در نهایت، کادنا سر بیان می‌کند که سومین دلیلی فراموش کردن جذب امباپه را، ناکامی در امضای قرارداد با این باشگاه در دو فصل پیش می‌داند. زمانی که او با تمدید چند میلیون دلاری با باشگاه پاریسی موافقت کرد. و به نوعی، پول را به رئال مادرید ترجیح داد.

اما اگر رئال مادرید در پاریس سن ژرمن نماند و به رئال نیز نرود، به نظر شما مقصد او کدام تیم خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *