عصبانیت هواداران النصر از رونالدو

کریستیانو رونالدو عصبانی‌تر از همیشه است. و همین موضوع، عصبانیت هواداران النصر از رونالدو را در پی داشته است. در این پست از “ورزشی” حواشی تازه‌ی مرتب با رونالدو را می‌خوانید.

عصبانیت هواداران النصر از رونالدو

در بازی پر از جنجال النصر و الاتفاق، کریستیانو رونالدو با اشاره به داور خواستار تعویض شد. حرکت این بازیکن واکنش‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی در بر داشت.

تیم النصر عربستان کریستیانو رونالدو و الاتفاق در مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی جام حذفی عربستان مقابل هم صف‌آرایی کردند. تیم النصر در نهایت با تک گل سادیو مانه‌ سنگالی به پیروزی رسید. در اوقات تلف شده نیمه اول تنش و جنجال بین دو تیم شدت گرفت. تالیسکا ستاره النصر باز هم برای تیمش گل زد. ولی داور با مشورت کمک داور ویدیویی (VAR) رونالدو را در آفساید اعلام کرد. و بدین ترتیب گل را مردود اعلام کرد. البته، این تصمیم بسیار جنجالی بود. چرا که در VAR، دو بازیکن دو تیم، جابه‌جا شده بودند. بنابراین تصمیم در حقیقت نادرست بود. اما در هر صورت، این تصمیم ،برنده ۵ توپ طلا را آنقدر عصبی کرد که درخواست تعویض داور را کرد!

به نظر، اخبار مرتبط با مسی، آرامش رونالدو را تخریب کرده است
به نظر، اخبار مرتبط با مسی، آرامش رونالدو را تخریب کرده است

هواداران از واکنش عجیب و غریب اسطوره منچستریونایتد مات و مبهوت ماندند. آنها سپس در شبکه‌های اجتماعی به واکنش در این رابطه پرداختند. یکی از هواداران در توییتی نوشت: «او فکر می‌کند مالک لیگ است»، شخص دیگری پست کرد: «لیگ مال اوست»، سومی افزود: «کردنی نیست». اما یک طرفدار رونالدو توئیت کرد: «همیشه حق با GOAT من است. (GOAT: اصطلاحی به معنی بهترین بازیکن تاریخ)». چندین نفر هم با نوشتن GOAT شروع به تحسین رونالدو کردند.

تالیسکا چند دقیقه بعد از مردود اعلام شدن گلش اخراج شد. از آن سو تیم استیون جرارد هم ده نفره شد. علی هزازی بازیکن این تیم در دقیقه ۸۹ کارت قرمز گرفت. بازی پس از ۹۰ دقیقه با تساوی ۰-۰ به وقت‌های اضافی رفت. در پایان، النصر با گل سادیو مانه سه دقیقه مانده به پایان وقت اضافه، به پیروزی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *