بازگشت پائولو دیبالا و رناتو سانچز به تمرینات رم

دو ستاره رم در آستانه بازگشت از کمند مصدومیت هستند. بازگشت پائولو دیبالا و رناتو سانچز به تمرینات رم کمک شایانی به فرم این تیم خواهد کرد. در این پست از “ورزشی“، گزارشی از وضعیت مهره‌های مصدوم رم و وضعیت بد خرید‌های تابستانی می‌خوانید.

بازگشت پائولو دیبالا و رناتو سانچز به تمرینات رم

پائولو دیبالا آماده بازگشت از مصدومیت زانو در بازی آینده مقابل لچه است. او سعی کرد با تلاش زیاد در برابر اینتر در دسترس باشد. اما او و کادر فنی در نهایت تصمیم گرفتند او بیشتر استراحت کند. آرژانتینی سه بازی اخیر را به دلیل مصدومیت از ناحیه‌ی مچ پا را از دست داده است.

رناتو سانچز نیز روز سه شنبه با سایر هم تیمی‌هایش تمرین کرد. او از 21 سپتامبر به دلیل مشکل ران غایب بود. این دومین فصل او در تیم رم است. او در هشت مسابقه برای رم حضور نداشت.

در حالی که دیبالا و هافبک پرتغالی شروع به بهبود کرده‌اند. آن‌ها در دور بعدی سری A حضور خواهند داشت. کریس اسمالینگ، لورنزو پلگرینی و لورنزو اسپیناتزولا در ابتدای بازی در تمرین دیده نشدند.

کوریره دلو اسپورت گزارش داد، در عوض، اسمالینگ، مدافع انگلیسی حتی در شهر هم نبود. او برای مشاوره در مورد وضعیت زانوی خود به لندن سفر کرد. او با اندی ویلیامز، متخصصی که این عمل را انجام داده بود، ملاقات کرد. اسمالینگ نزدیک به دو ماه است که به دلیل مشکل تاندون در حال بهبود است.

کریس اسمالینگ یک گیاهخوار است و نمی خواهد مسکن مصرف کند. بنابراین، او برای بازی کردن نیاز به بهبودی کامل دارد. هرچند، ماهیت پیچیده مصدومیت او هیچ لطفی به او نمی‌کند.

بیشتر بخوانید: راز مرگ بابی چارلتون برملا شد

مشکلات آقای خاصی با مصدومیت ستارگان و ناکارآمدی خریدهای تابستانی ادامه دارد
مشکلات آقای خاصی با مصدومیت ستارگان و ناکارآمدی خریدهای تابستانی ادامه دارد

عملکرد بد خریدهای تابستانی رم

با وجود بودجه ناچیز، رم در تابستان گذشته در بازار نقل و انتقالات مشغول شد. اما آنها تا به اینجا چیز زیادی برای ارائه ندارند. نشریه‌ی لاگازتا دلااسپور، استدلال می کند که روملو لوکاکو تنها خرید خوب رم بوده است. بقیه‌ی خریدها اصلاً خوب نبوده‌اند.

باشگاه امید زیادی به رناتو سانچس داشت. اما او زمان بیشتری با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده است. هوسم آئوور به لطف غیبت های متعدد آنها بازی های زیادی انجام داده است. با این حال، او هنوز کاملاً مفید نبوده است. خوزه مورینیو او را مقابل اینتر نیمکت نشین کرد. او تاکنون در 11 بازی دو بار گلزنی کرده است.

ایوان اندیکا نیز به دلیل مشکلات مصدومیت هرازگاهی خود، متزلزل عمل کرده است. انتظار می رفت راسموس کریستنسن جناح راست را تصاحب کند. او دو بار نمایش خوبی نشان داد. اما چندین بار هم کم رنگ بوده است. او نتوانست به طور کامل ریک کارسدورپ و زکی چلیک را پشت سر بگذارد. نمایش او به ویژه در مقابل اینتر ضعیف بود. سردار آزمون هم به دلیل رقابت بالا و شرایط نامطمئن بسیار کم بازی کرده است

Pooria
2 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *