علی علیپور بعد از 10 ماه آمد

مهاجم ایرانی تیم ژیل ویسته بعد از 10 ماه به میادین بازگشت و در مقابل تیم اسپورتینگ مسابقه داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. علی علیپور بعد از 10 ماه آمد.

 

علی علیپور بعد از 10 ماه آمد

به گزارش سایت ورزشی، علی علیپور در دقیقه 16 مسابقه هفته بیستم فصل قبل لیگ برتر پرتغال در مقابل فامالیکائو مصدوم شد و در خواست تعویض داد و از آن زمان به بعد نتوانسته بود در میادین حضور پیدا کند تا اینکه دوشنبه شب در بازی حساس در مقابل اسپورتینگ لیسبون شرایط بازگشت بدست آورد و لحظاتی را در زمین حاضر شد. ستاره ایرانی ژیل ویسنته بعد از 23 بهمن 1401 که تاریخ کابوس واری برای او رقم خورد، این مهاجم محبوب پرسپولیسی ها از تیم ملی و شرایط خوب در لیگ پرتغال دور ماند. حدود یک ماه به طور انفرادی و گروهی تمرین کرد تا شانس بازی بدست آورد و مقابل اسپورتینگ لیسبون این اتفاق رخ داد.

علی علیپور بعد از 10 ماه آمد

علیپور حدود 10 ماه منتظر ماند تا به میادین برگردد. در دقیقه 87 مسابقه دوشنبه شب مقابل اسپورتینگ لیسبون. زمانی که تیمش با نتیجه 3-1 عقب بود، به درون زمین آمد. و نمایش کم اشتباه و خوبی داشت. تیم فوتبال ژیل ویسنته در حالی که برای نخستین‌بار از ابتدای فصل 24-2023 علی علیپور را در فهرست نفراتش داشت. از ساعت 23:45 دوشنبه شب در استادیوم ژوزه آلوالاده به مصاف تیم مدعی قهرمانی اسپورتینگ رفت. تا آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر پرتغال را انجام بدهد. و در نهایت هم با نتیجه سه بر یک مغلوب شد. تا سبزپوشان لیسبون 31 امتیازی شوند و بالاتر از بنفیکا به صدر جدول برسند.

علی علیپور بعد از 10 ماه آمد

علی پور به میادین فوتبال بازگشت

علی پور در دقیقه 87 به عنوان پنجمین آخرین تعویضی تیمش ژیل‌ویسنته مقابل اسپورتینگ لیسبون به زمین آمد. حدود 10 دقیقه در زمین بود. مهاجم سابق پرسپولیس در بازگشت به میادین و حضور تعویضی برای ژیل ویسنته، 6 لمس توپ مقابل اسپورتینگ لیسبون داشت، سه پاس با دقت 100 درصدی ثبت کرد، در یک دوئل زمینی برنده شد. و در دقیقه 2+90 هم با یک فرار سریع از سمت راست زمین سعی داشت موقعیت‌سازی کند. که هم‌تیمی‌های او نتوانستند از توپ ارسالی‌اش استفاده کنند.

علی علیپور بعد از 10 ماه آمد

جدا از نتیجه و شکست ژیل ویسنته مقابل اسپورتینگ در این مسابقه، بازگشت علی علیپور بهترین خبر برای هواداران تیمش بود. تا دوباره بتواند در خط حمله بدرخشد. و جایگاه سیزدهم جدول را بالاتر ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *