کار خطرناک علی خطیر در استقلال

مدیرعامل باشگاه استقلال در سال قبل فراز و نشیب های زیادی داشت و بعد از استعفای فتح الله زاده، حجت کریمی فقط چهار ماه دوام آورد و جای خودش را به علی خطیر داده است. استقلال در سال قبل با بحران عجیبی روبرو شد و بدهی های زیاد باعث شد تا از آسیا نیز حذف شود. در ادامه سایت ورزشی با کار خطرناک علی خطیر در استقلال همراه ما باشید.

 

کار خطرناک علی خطیر در استقلال

به گزارش سایت ورزشی ، مدیر عامل تیم استقلال تهران از تیر ماه 1402 بر روی میز ریاست باشگاه نشسته است. علی خطیر وعده ای را عنوان کرد که به زودی موعدش سر می رسد. علی خطیر چند هفته قبل بخش هایی از مطالبات تیم آبی ها را پرداخت نمود. و با اینکه آبی پوشان همچنان حدود 30% از فصل قبل طلبکار هستند. استقلالی ها بعد از واریز بخشی از مطالبه هایشان توسط باشگاه از خطیر قول گرفتند. تا قبل دربی بخش دیگری از طلب آنها پرداخت می شود. مدیر عامل استقلال فاصله چندان زیادی با دربی تهران ندارد. و باید در شهریور ماه به دنبال پرداختی ها باشد. علی خطیر تلاش دارد تا سریعتر مد نظر باشگاه قرارداد با اسپانسر امضاء نماید و وعده هایش را در این زمینه برای پرداختی بازیکنان عملی نماید.

کار خطرناک علی خطیر در استقلال

مدیر عامل جدید باشگاه استقلال تهران بعد از حجت کریمی توانسته از بحران کمی بکاهد. با حضور جواد نکونام و شروع فصل جدید لیگ برتر استقلال توانست هر دو بازی خودش را با برد همراه کند. تیم استقلال بعد از بدهی استراماچونی و مشکلات پرداخت هزینه سنگین سرمربی سابق ایتالیایی دچار بحران زیادی شد. و ظاهرا تقصیرها همه بر گردن علی فتح الله زاده بود. او در موعد مقرر مبالغ را پرداخت نکرده است. و معلوم نیست هزینه های اسپانسر را کجا مصرف نموده است. به نظر شما آیا استقلال می تواند از بحران های پیش رو خارج شود؟

کار خطرناک علی خطیر در استقلال

mohamadnd
21 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *