اولین واکنش علی پروین به برکناری گل‌محمدی

علی پروین یکی از اسطوره ها و مربیان سابق تیم پرسپولیس است که اعتقاد دارد طرفداران باشگاه نباید با یک باخت پشت این تیم را خالی کنند. در ادامه سایت ورزشی با اولین واکنش علی پروین به برکناری گل‌محمدی همراه شوید.

اولین واکنش علی پروین به برکناری گل‌محمدی

به گزارش سایت ورزشی، علی پروین درباره شکست تیم پرسپولیس در مقابل الدحیل قطر و حذف از آسیا اظهار نظر کرد و گفت: مشکل اصلی باشگاه این است که در شرایط خاص مسابقه قرار ندارد و این مشکل هم به این دلیل است که یک بازی در لیگ برگزار می کند و بازی بعدی 20 روز بعد انجام می شود. این مشکل اصلا تقصیر یحیی و رضا درویش نیست. عربستان را ببینید، جمعه بازی می کند، سه شنبه بازی می کند و دوباره جمعه بازی می نماید. اما پرسپولیس چنین شرایطی ندارد و تیم باید در کوران مسابقات قرار بگیرد. علی پروین در ادامه گفت: از طرفداران سرخ پوشان می خواهم که صبر پیشه کنند. تیم سه تا جام کسب کرده و فصل درخشانی را پشت سر گذاشت.

علی پروین روی تخت بیمارستان قرار گرفت

این هوادار باید کمی طاقت داشته باشد و با یک باخت و حذف نباید افتخارات قبلی را فراموش کند. فوتبال همین است و برد و باخت دارد. پرسپولیس این هفته تیم هوادار را ببرد. انشالله بعد از آن نیز استقلال را شکست می دهد و دوباره در کورس قهرمانی قرار خواهد گرفت. هیچ کس نباید توقع داشته باشد که یک تیم همیشه باید پیروز باشد! علی آقا در ادامه گفت: مشکل این روزهای تیم گل محمدی این است که تیم در شرایط مسابقه قرار ندارد و فاصله بازی هایش زیاد است. اول فصل تیم بدنسازی کار می کند و شاید بخواهد فاصله بازی ها بیشتر باشد اما وقتی در میانه فصل هستیم چرا فاصله بازی ها باید زیاد باشد؟

اولین واکنش علی پروین به برکناری گل‌محمدی

صحبت های علی پروین درباره تیم پرسپولیس و حذف از آسیا:

علی آقای پیروین درباره از دست دادن پنالتی گولسیانی گفت: من خودم یک بازیکن پنالتی زن بوده ام. اگر پنالتی را گل می کردم همه به به و چه چه می کردند و اگر گل نمی شد هزارتا ایراد می گرفتند. گولسیانی هم تابحال 5 تا 6 گل از روی نقطه پنالتی زده است و یکبار هم این اتفاق رخ نداد. برای شکست الدحیل هم نمی شود فقط این بازیکن گرجستانی را مقصر دانست. من بازی را تماشا کردم و زمانی که در 5 دقیقه ابتدایی پرسپولیس گل زد. فکر کردم چند گل دیگر نیز می زند. اما با خوردن گل بازی مساوی شد و تیم از هم پاشسید. شرایط بازی واقعا بد شد و من 15 دقیقه آخر بازی را اصلا نگاه نکردم.

او در پایان درباره اینکه گفته شد. برخی از طرف باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ مذاکره کرده اند. تا جانشین گل محمدی در پرسپولیس شود، گفت: چه کسی این حرف‌ها را می‌زند؟ چه کسی دنبال مربی است؟ درویش با حضور در تمرین پرسپولیس نشان داد از یحیی گل‌محمدی حمایت می‌کند. مگر می‌شود یک مربی موفق را برکنار کرد؟ کادر فنی پرسپولیس کارش را می‌کند و مشکلی وجود ندارد. هواداران واقعی پرسپولیس نباید با یک باخت پشت تیم و کادر فنی را خالی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *