تیم بعدی علیرضا جهانبخش کجاست؟ | علیرضا جهانبخش در MLS؟

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران علیرضا جهانبخش با پیشنهادی از لیگ دیگری مواجه شده است. شاید تیم بعدی علیرضا جهان بخش، یک تیم آمریکایی باشد.

تیم بعدی علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش مورد علاقه‌ی یکی از باشگاه‌های لیگ فوتبال آمریکا است. اما پیش از این باشگاه دیگری از لیگ یونان، پاناتینایکوس، به دنبال جذب کاپیتان تیم ملی بوده است. با این تفاوت که پاناتینایکوس، درخواست جذب این بازیکن از فاینورد به صورت قرضی را دارد.

به گزارش وبسایت ورزشی و به نقل از خبرگزاری مهر، علیرضا جهانبخش مهاجم و یکی از کاپیتان‌های تیم ملی بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در رادار چند تیم اروپایی و آمریکایی قرار گرفته است.

پاناتینایکوس صدرنشین لیگ یونان، اولین باشگاهی بود که علاقه‌اش به این بازیکن را رسانه‌ای کرد. این تیم قصد به خدمت گرفتن این بازیکن به صورت قرضی از باشگاه کنونی او، فاینورد هلند را دارد. اما ظاهراً این باشگاه هلندی ترجیح می‌دهد جهانبخش را فقط به صورت دائمی به تیم دیگری واگذار می‌کنند.

با اعلام رسانه‌های هلندی، پاناتینایکوس دو بار درخواست جذب این بازیکن را به فاینورد ارائه کرده است؛ که هر دو پیشنهاد تا این لحظه مورد پذیرش قرار نگرفته است.

مطالب مرتبط: محرومیت کاوه رضایی در لیگ برتر تایید شد

چه باشگاه دیگری به دنبال علیرضا جهانبخش است؟

ورزشی: علیرضا جهانبخش از لیگ یونان، آلمان و آمریکا پیشنهاداتی روی میز دارد.
ورزشی: علیرضا جهانبخش از لیگ یونان، آلمان و آمریکا پیشنهاداتی روی میز دارد.

اما در کنار پاناتینایکوس، یک باشگاه یونانی دیگر هم خواهان جذب جهانبخش است. به علاوه، کاپیتان تیم ملی ایران از باشگاه‌هایی لیگ آمریکا و بوندسلیگای آلمان هم پیشنهاداتی دارد.

امیر هاشمی مقدم مدیر برنامه جهانبخش تمامی این اخبار را تایید کرده است. هاشمی مقدم به وب سایت sdna یونان گفت: به جز پاناتینایکوس، یک باشگاه یونان دیگر نیز به علاوه‌ی تیم‌هایی از آمریکا و آلمان به دنبال جذب علیرضا هستند.

جهانبخش در جدیدترین مصاحبه خود با مجله فاینورد گفت که از حضور در این باشگاه هلندی خوشحال است و قصد دارد به پیشرفتش در این تیم ادامه بدهد. اما با نزدیک شدن به پنجره‌ی نقل و انتقالات تابستانی و پایان فصل فوتبال، علاقه باشگاه‌های دیگر به او در حال جدی‌تر شدن است.

همچنین بخوانید: بهترین دفاع چپ تاریخ کیست؟ | 10 مدافع برتر تاریخ فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *