آلیشا لمان جذاب ترین دختر فوتبالیست جهان

آلیشا لمان جذاب ترین دختر فوتبالیست جهان در تیم استون ویلا مشغول به فعالیت است. او اخیرا وب سایت کاری خود را افتتاح کرده است. در این پست از ورزشی، مختصری درباره ی شهرت آلیشا لمان می‌خوانید.

آلیشا لمان جذاب ترین دختر فوتبالیست جهان

آلیشا لمان (Alisha Lehmann) ، مهاجم استون ویلا ، به دلیل کیفیت بالایش در بازی با توپ و توانایی فوق العاده اش در گلزنی، توجه دنیای فوتبال را به خود جلب کرده است.

با این حال، سوئیسی در رسانه های اجتماعی نیز محبوبیت زیادی دارد. جایی که میلیون ها طرفدار دارد. و به همین خاطر به یکی از محبوب ترین فوتبالیست های امروز تبدیل شده است.

آلیشا لمان بازیکن جذاب سوئیسی تیم استون ویلا
آلیشا لمان بازیکن جذاب سوئیسی تیم استون ویلا

آلیشا لمان تأثیرگذارترین فوتبالیست زن

این مهاجم ماهر و کشنده تنها با 24 سال سن، چهره ای تماشایی و آراسته دارد. زیبایی او در حرفه‌اش نامی برای خود دست و پا کرده است.

گل‌ها و پاس گل‌ها هنرمندانه هستند و همین باعث شده در یکی از برجسته‌ترین تورنمنت‌های جهان بدرخشد: سوپر لیگ زنان بارکلیز (دسته اول انگلیس).

شهرت او به حدی است که بازیکن تیم ملی زنان سوئیس پیشنهادی 100 هزار دلاری از پلتفرم MyClub دریافت کرد تا پروفایل خود را در آن سایت باز کند. این پول با 50000 دلار مستقیماً به حساب بازیکن و نیمی دیگر به عنوان کمک مالی به دسته اول زنان سوئیس توزیع می شود.

اما در حال حاضر او نمی‌خواهد کاری با صفحات محتوای بزرگسالان داشته باشد. سایت خود را برای طرفدارانش ایجاد کرد، کاربران در سایت او می‌توانند با 10 دلار در ماه، 48 دلار برای شش ماه یا 84 دلار در سال عضو شوند. بنابراین به مطالبی که او ایجاد می‌کند دسترسی داشته باشند. البته محتوایی که او منتشر می‌کند محتوای بزرگسالان نیست.

آلیشا لمان بیش از 15 میلیون فالوور دارد
آلیشا لمان بیش از 15 میلیون فالوور دارد

او میلیون ها دنبال کننده در شبکه های اجتماعی دارد

این فوتبالیست استون ویلا 14.4 میلیون فالوور در اینستاگرام، 9.5 میلیون طرفدار در TikTok با افزایش 76.9 میلیون لایک، 375000 فالوور در فیس بوک و 179000 در توییتر دارد.

طبق مصاحبه با اسکای اسپورت، این مهاجم “هرگز” آرزوی داشتن این همه دنبال کننده را نداشت. او اطمینان می دهد که “به داشتن آنها افتخار می کند، اما چیزی را تغییر نمی دهد”.

او گذشته خود را فراموش نکرده است: “من از خانواده ای متواضع و از یک شهر کوچک در سوئیس هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *