پیش‌بینی بازی النصر و پرسپولیس؛ رونالدو و یارانش صددرصد پیروزند!

پرسپولیس پس از شکست برابر سپاهان، با روحیه‌ی ضعیف به مصاف النصر می‌رود. در این پست «ورزشی» به پیش‌بینی بازی النصر و پرسپولیس می‌پردازیم.

پیش‌بینی بازی النصر و پرسپولیس

با نیم نگاهی به جدول رقابت‌های دو تیم پرسپولیس و النصر عربستان، می‌بینیم که نماینده کشورمان در تاریخ ششم آذر، نبرد سختی را در پیش دارد.

باخت پرسپولیس در روز گذشته در هفته دهم برابر سپاهان وضعیت شاگردان گل محمدی در بدو بازگشت دوباره به لیگ قهرمانان آسیا را دشوارتر کرد.

نگاهی به نتایج تیم پرسپولیس در هفته‌های اخیر مشخص می‌کند این تیم از ۵ مسابقه‌ی آخر فقط یک پیروزی داشته است. آن‌ها موفق شدند استقلال تاجیکستان را با حساب دو بر صفر شکست بدهد.

پنج بازی اخیر پرسپولیس
پنج بازی اخیر پرسپولیس

شاگران یحیی گل محمدی در بازی با ملوان، صنعت نفت آبادان و استقلال تاجیکستان (در دور برگشت) به تساوی رسیدند. این تیم هم‌چنین در مسابقه آخر خود برابر سپاهان شکست خورد. بدین ترتیب، یک باخت، سه تساوی و فقط یک پیروزی، عملکرد ۵ دیدار آخر این تیم باشد.

پنج بازی اخیر النصر
پنج بازی اخیر النصر

فرم خوب رونالدو و یارانش در النصر

در سمت مقابل، یاران کریستیانو رونالدو هر ۵ بازی آخر خود را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند.

تیم النصر موفق شد در لیگ برتر عربستان ۳ بر ۱ از سد الحیفا عبور کند. آنها در جام حذفی الاتفاق را یک بر صفر و سپس در لیگ، الخلیج را با نتیجه ۲ بر ۰ مغلوب کردند. در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، با نتیجه سه بر دو، الدحیل نماینده قطر را شکست دادند.

النصر در هفته سیزدهم و روز شنبه، توانست سه بر یک الوحده عربستان را مغلوب کند. بدین ترتیب، هر ۵ دیدار آخر خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

۱۰ گل زده و ۴ گل خورده حاصل عملکرد النصر، پیش از دیدار با پرسپولیس است. ضمن اینکه این تیم پیش از دیدار برابر پرسپولیس، روز سوم آذر در هفته‌ی چهاردهم لیگ عربستان، میزبان الاخدود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *