میثاقی و تاج سرشاخ شدند

محمد حسین میثاقی یکی از مجریان فوتبال برتر که ماجراهای او ظاهرا با مدیران فوتبالی تمامی ندارد. تاج رئیس فدراسیون فوتبال قبلا در یک برنامه تلویزیونی با خیابانی و رسول مجیدی درگیری هایی پیدا کرده بود. اما در جدیدترین مورد میثاقی و تاج سرشاخ شدند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

میثاقی و تاج سرشاخ شدند

به گزارش سایت ورزشی، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ظاهرا همیشه جنجال ها و ماجراها را پشت سر خودش دارد. اختلافات جدید میثاقی مجری فوتبال برتر با رئیس فدراسیون ظاهرا قصد تمام شدن ندارد. اینطور به نظر می رسد که فدراسیون فوتبال از این مجری صدا و سیما به دلیل نشر اکاذیب شکایت نموده است. مجری معروف فوتبال با انتشار تصویر ابلاغیه الکترونیکی فدراسیون نسبت به خودش واکنش تندی نشان داد و این شکایت را استوری کرده است. محمد حسین میثاقی که بعد از جنجال هایی که با فتح الله زاده داشت و جمله معروف آبشو بدید آقای میثاقی بخوره حسابی جنجالی شده بود. اما جدیدا با یک مشکل جدی روبرو شده است.

محمدحسین میثاقی در آستانه اخراج!

میثاقی دیروز با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خودش نسبت به تصویر ابلاغیه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: «این چندمین باره شکایت می‌کنید. اشکالی هم نداره و شیوه برخورد با انتقاد به خودتان مربوطه. ولی ما ادامه می‌دیم. چون شیوه برخورد با مشکلات فوتبال به همه مردم مربوطه.». مهدی تاج از جمله چهره های جنجالی فوتبال ایران است که در سال های اخیر مورد اتهامات زیادی قرار گرفت و بسیاری او را مقصر بدهی های فدراسیون و باخت های پی در پی در جام جهانی و حذف شدن با کی روش می دانند. در ادامه میثاقی به نشر اکاذیب روی ابلاغیه متنی به شکل کنایه آمیز نوشت:

«جریمه سنگین و مالیات ویلموتس

پاداش دلاری هیات رئیسه

دستمزد نایب رییسی AFC

وضعیت عجیب هیات‌های فوتبال

فقط محسوس داوری

سکوت در پرونده‌های سپاهان

حذف استقلال از لیگ قهرمانان»

 

میثاقی و تاج سرشاخ شدند

mohamadnd
14 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *