یک استقلالی کنار گذاشته شد!

یکی از بازیکنان هافبک تیم هوادار از این باشگاه کنار گذاشته شده است. این بازیکن که سابقه بازی در تیم استقلال تهران را در کارنامه اش دارد و از جمله بازیکنان خوب فوتبال کشورمان است. در ادامه سایت ورزشی با “یک استقلالی کنار گذاشته شد!” همراه ما باشید.

 

یک استقلالی کنار گذاشته شد!

به گزارش سایت ورزشی، با توجه به تصمیم کادر فنی فوتبال هوادار بابک مرادی از جمله بازیکنان سابق تیم استقلال از این تیم کنار گذاشته شد. مرادی هافبک تیم فوتبال هوادار در هفته های قبل برای این تیم بازی کرده است. امروز جمعه 12 آبان ماه در لیست 18 نفره تیمش قرار نگرفت. پیگیری ها نشان می دهد. مرادی با تصمیم کادر فنی تیم هوادار از باشگاه کنار رفت. مرادی که سابقه بازی در استقلال را دارد. او در مسابقه هفتم ششم لیگ برتر در مقابل تیم سابقش قرار گرفت.

"</p

 

بیوگرافی بابک مرادی:

بابک مرادی متولد 7 مرداد ماه 1372 در شهر یاسوج از جمله بازیکنان فوتبال لیگ برتر ایران است. او در پست وینگر راست برای باشگاه هوادار در لیگ خلیج فارس بازی می کند.

 

عملکرد باشگاهی

فولاد

در سال ۲۰۱۹ به باشگاه فولاد پیوست و پس از انجام ۹ بازی از این باشگاه جدا شد

ماشین‌سازی

در سال ۱۳۹۸ به ماشین‌سازی پیوست و زیر نظر رسول خطیبی بازی‌های درخشانی را از خود به نمایش گذاشت اما در آخر فصل به صورت یک‌طرفه قراردادش را با ماشین‌سازی فسخ و به باشگاه استقلال پیوست.

 

استقلال

بابک مرادی در شهریورماه ۱۳۹۹ و پس از مذاکره با احمد سعادتمند به آرزوی خود رسید و با تیم استقلال قرارداد امضا کرد. و اولین بازی خود برای استقلال را در دقایق پایانی بازی برابر باشگاه فولاد انجام داد. او با ماشین سازی فسخ کرد. با حضور در استقلال حاشیه زیادی ایجاد کرد. و مرادی با شکایت ماشین‌سازی در آذرماه ۱۳۹۹ به مدت ۴ماه محروم شد. اما با رسیدگی وکیل و خود او سرانجام در دی ماه ۱۳۹۹ تقلب ماشین‌سازی و زنوری (مالک باشگاه ماشین‌سازی و تراکتور تبریز) در پرونده وی ثابت شد و حکم محرومیت مرادی لغو گردید. بابک مرادی پس از محرومیت در ۲ بازی پیاپی برابر نفت مسجد سلیمان و نساجی موفق به ثبت پاس گل به وریا غفوری و فرشید اسماعیلی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *