سخنان آندو تیموریان بعد از اظهارات جنجالی

سخنان آندو تیموریان بعد از اظهارات جنجالی ، مربی فوتبال ایران در روز گذشته صحبت های جنجالی مطرح کرد که حالا نسبت به آنها در پایان دربی واکنش نشان داد. در ادامه حرف های آندو را بعد از اظهارات جنجالی می شنوید. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

سخنان آندرانیک تیموریان:

به گزارش ورزشی ، آندو تیموریان جزو مربی های تیم ملی برای تماشای دربی 100 به استادیوم آزادی آمده بود. در پایان بازی در گفتگو با خبرنگارها بیان داشت که استقلال امسال قهرمان لیگ می شود و اظهار امیدواری کرد. صحبت هایش باعث سوء تفاهم شد و برخی هواداران فوتبال از اینکه هافبک سابق تیم ملی ایران حالا دستیار قلعه نویی است برایشان مبهم شد.

تیموریان در این باره گفتگوی مفصلی انجام داد و گفت: من مسئول تمام سخنانی هستم که در پایان دربی به زبان آوردم. بنده قبول خواهم کرد. من فکر می کنم به عنوان شخصی که تازه کار مربیگری را شروع نمود در این زمینه کمی بی تجربه است و به هر حال به دلیل اینکه سال ها در استقلال بازی کردم و کمی به سمت آبی گرایش دارم. در واقع شخصیت حقوقی من فقط در دربی باعث غلبه بر من شد. حتی بعد از این حرف ها حس هایی کردم که باعث خواهد شد واکنش ها زیاد شود. البته در جو بعد از مسابقه دربی قطعا این سخنان پیش می آید و من حالا می خواهم آن را تصحیح نمایم چون در دربی فرصت نبود.

سخنان آندو تیموریان بعد از اظهارات جنجالی

طرفداری از استقلال در دربی توسط آندو تیموریان:

آندرانیک تیموریان در ادامه بیان داشت: البته شخصیتی طرفدار تیمی باشد اصلا ناپسند نیست و بیشتر افرادی که در تیم ملی حضور دارند، نسبت به استقلال یا پرسپولیس یک گرایش یا فعالیت حرفه ای آنها به این تیم های پایتخت باز می گردد. واقعا ما عمری را در این باشگاه ها افتخار آفرینی کردیم. نباید هیچکس مواخذه مان نماید. ما واقعا فوتبالیست های حرفه ای بودیم که زمانی صحبت از پرچم تیم ملی می شود، از رنگ ها فاصله خواهیم گرفت. من در این زمینه تلاش می کنم انجام وظیفه انجام دهد. احتمالا هواداران نیز از آندو دیده باشند. آندرانیکی که سال ها بازی کرد و به تمامی شرایط تیم ملی آشنا بوده است. من هیچ موقع وارد باند بازی و دسته و مسائل این مدلی نشدم. من واقعا به تمام هواداران فوتبال در ایران احترام می گذارم. بعد اگر یک مربی جوان هم هستم و کم تجربه باید صحبت خود را تصحیح نمایم. انتظار دارم این داستان ها در همین جا تمام شود.

طرفداری از استقلال در دربی توسط آندو تیموریان

حرف های پایانی آندو:

سخنان آندو تیموریان نشان می دهد که از تجربه بالایی برخوردار است و می داند دل هواداران پرسپولیس را نیز بدست بیاورد. او در ادامه نسبت به بیانه باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد. آندو گفت: آنها شاید کمی عجله کردند و باید کمی برای دادن بیانه صبر می کردند. واقعا اگر من هم صحبتی کردم باز هم این مسئله به انجام وظیفه من در تیم ملی مربوط نیست و سرمربی تیم آقای قلعه نویی است. من در حال حاضر مشغول تماشای مسابقه لیگ برتر بودن و بحث آنالیز بازیکنان و بحث های روزانه خودمان را انجام می دادم. مطمئنا مسئله های خارج از چارچوب در تیم ملی را باید انجام دهیم و دیگر مسائل ربطی به تیم ملی نخواهد داشت.

تیموریان در پایان درباره سخنانش گفت: بار دیگر در همین مصاحبه می گویم از امیر خان قلعه نویی بابت اعتمادی که به بنده داشتند واقعا تشکر می کند. من شخصا از تمامی هم نسل ها و طرفداران فوتبال می خواهم حمایت کنند و قول می دهم که با تمام انگیزه ام در تیم ملی انجام وظیفه نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *