خبر بد یحیی گل محمدی برای هواداران

خبر بد یحیی گل محمدی برای هواداران ، فوتبال صحنه لحظه هاست و هر اتفاقی در آن غیر ممکن نخواهد بود. در مسابقه دربی ساپینتو حس بدی را تجربه کرد و این حس در بازی سپاهان نیز به مورایس انتقال داده شد. هواداران پرسپولیس از این نکات بی اطلاع هستند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

عمر موفق شدن در فوتبال کم است

به گزارش ورزشی ، تیم سپاهان در برابر ملوان از همان ابتدای دقایق نمایش خوبی از خود نشان داد. و موقعیت های گلزنی زیادی روی دروازه انزلی چی ها ایجاد کرد. اما در نهایت در ابتدای نیمه دوم با ارسال های مختلف رضاییان به گل رسیدند. و شهریار مغانلو توانست با یک ضربه سر قوی دروازه ملوانی ها را باز نماید. قطعا اگر سپاهان می توانست با تک گل پیروز میدان شود به صدرنشینی خودش ادامه می داد. اما در ادامه با یک غفلت سه امتیاز حساس را در برابر ملوان از دست دادند و جایگاه صدر جدول را به پرسپولیس تقدیم کردند. در همان دقیقه های اول بعد از دریافت گل، گزارشگر اصفهانی از تصمیم های مورایس انتقاد نمود و مدعی شد که تعویض های سرمربی نقش زیادی در از دست رفتن امتیاز داشت.

خبر بد یحیی گل محمدی برای هواداران

سرمربی پرتغالی اصفهانی ها بعد از کسب نتیجه مساوی از فرط عصبانیت حتی در نشست خبری بعد بازی شرکت نکرد و سریعا راهی خانه شد. مورایس شاید حالا حسرت این بازی را می خورد که فرصت های زیادی را از دست دادند. سرمربی سپاهان کم تجربه نیست و جزو موفق ترین مربیان داخل لیگ برتر ایران شناخته شده و می توانست با این برد در اوج قرار بگیرد. اما شرایط برای رفیق صمیمی ژوزه مورینیو کامل تغییر کرد و احتمالا او در اولین فصل حضور در لیگ برتر فاتح هیچ جامی نشود.

 

اوضاع ریکی ساپینتو در تیم استقلال:

همچنین ریکاردو ساپینتو دیگر مربی خارجی تیم آبی ها نیز شرایط یکسانی با ژوزه دارد. آنها در اوایل فصل زمستان و بعد از شکست در اصفهان روزهای درخشانی را شروع کردند و به جز مساوی با نساجی ، استقلال زیر نظر ساپینتو به هیچ حریفی رحم نکرده بودند. استقلال با برتری عالی با شش گل در برابر هوادار باعث شد تا شانس اول پیروزی در دربی نیز لقب بگیرد. بازی در برابر پرسپولیس شهرآورد 100 به بدترین وضع موجود دنبال شد. آنها یک شکست تلخ در برابر رقیب سنتی خود را متقبل شدند و همین باعث کاهش شانس استقلال برای قهرمانی شد.

اوضاع ریکی ساپینتو در تیم استقلال

با اینکه استقلال و سپاهان بازی های قبلی خود را با درخشش ادامه داده بودند اما در این هفته چندان وضعیت هر دو سرمربی پرتغالی خوب نیست. یحیی گل محمدی شانس بالایی دارد و همه اتفاقات دست در دست هم داد که او قهرمان شود. تیمی که با شکست در اسفند ماه 1401 در برابر سپاهان شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت. حتی تا برکناری گل محمدی نیز کار پیش رفت و حالا در اوج بخت اول فاتح جام حذفی و جام لیگ برتر می باشد. پیروزی های پشت هم فروردین ماه گل محمدی و همچنین در حساس ترین مسابقه سال (دربی 100) و غفلت سپاهانی ها با تساوی در مقابل ملوان باعث شد تا بیشترین سود را یحیی و یارانش ببرند و بعد از چند ماه طعم شیرین صدر نشینی را بچشند.

 

خبر بد یحیی گل محمدی برای هواداران

البته این تلخی و شیرینی ها در فوتبال طبیعی است و نشان می دهد عمر موفقیت و ستایش و تمجید در فوتبال همانند زندگی کوتاه است. یحیی گل محمدی که زیر بار انتقادات قرار گرفته بود. حالا جزو امپراطورهای هواداران است و مورایس و ساپینتو قبلا مورد تمجید هواداران قرار داشتند و حالا شرایط برای آنها فرق کرده است. این وضعیت البته شاید در هفته های بعدی تغییر کند و هیچ چیزی مشخص نیست و احتمال دارد پرسپولیس در برابر گل گهر سیرجان تزلزل پیدا کند و معادله قهرمانی بازهم تغییر پیدا کند.

خبر بد یحیی گل محمدی برای هواداران

برای سنجش میزان موفقیت یک سرمربی در لیگ برتر ایران نباید تنها نتایجش را بررسی کرد و باید عمیقا به ماجراهای دیگر نیز بپردازیم. مثلا کلوپ در سال های اخیر در لیگ برتر و در هفته های پایانی جام را به منچستر سیتی واگذار کرد و در یک دهه اخیر سه بار نیز در فینال لیگ قهرمانان مغلوب بوده است. اگر در آخرین قدم ها اتفاق خاصی نیفتند. احتمالا کلوب جزو موفق ترین سرمربی تاریخ فوتبال شود و در شرایط فعلی نیز نمی توانیم او را ناکام بدانیم. و بی تردید او یکی از قوی ترین لیورپول را در سال های اخیر در تاریخ فوتبال دنیا ساخته است. این طرز فکر برای مربیان تیم های استقلال و سپاهان و پرسپولیس نیز کاملا صدق می کند. و شاید این به معنی ناکامی دو مربی پرتغالی لیگ ایران نمی باشد.

 

سه مربی موفق لیگ ایران:

سه مربی موفق که احتمالا می توانند جذاب ترین کورس قهرمانی در تاریخ فوتبال ایران را رقم بزنند و حتی از این مورد توسط مردم تمجید شوند. امید داریم که این سه مربی ارزشمند فصل های بعد نیز بر مسند باقی بمانند و در کنار خمس و بقیه افراد بتوانند یک کورس قهرمانی تماشایی دیگر را رقم بزنند. برای گل محمدی در این 48 ساعته معجزه عجیبی رخ داد و همه چیز دلخواه این سرمربی ایرانی پیش آمد. و البته گل محمدی آنقدر کم تجربه نیست که نداند این شرایط همیشگی نیست و باید مواظب باشد تا با یک اشتباه کوچک دوباره به جایگاه دوم و سوم برود. به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر امسال می شود؟ لطفا نظرات تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

 

خبر بد یحیی گل محمدی برای هواداران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *