رسمی؛ خداحافظی آنخل دی‌ماریا از تیم ملی آرژانتین

خداحافظی آنخل دی‌ماریا از تیم ملی آرژانتین رسمی شد. او پس از کوپا آمریکا 2024 خداحافظی می‌کند. در این پست از «ورزشی» به پست خداحافظی دیماریا می‌پردازیم.

خداحافظی آنخل دی‌ماریا از تیم ملی آرژانتین

به گزارش «ورزشی»، رسانه‌های آرژانتینی تایید کردند که دی‌ماریا از فوتبال ملی خداحافظی می‌کند. هم‌تیمی‌های او تلاش کردند که نظر او را عوض کنند. اما تصمیم او قطعی است.

آنخل دی‌ماریا بعد از کوپا آمه‌ریکا که در تابستان 2024 برگزار می‌شود، از تیم ملی آرژانتین خداحافظی می‌کند.

بازیکن کنونی بنفیکا پس تایید این خبر در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد: “آخرین مسابقات مقدماتی برای من فرا رسیده اس. نمی‌توانم با کلماتم بگویم که تشویق و حمایت شما چقدر من را تحت تاثیر قرار داده است. من از هر ثانیه از آن محبت و هم‌تیمی‌هایم، دوستانم -که بدون آن‌ها این زندگی معنایی نداشت- لذت بردم. عشق تک تک آنها مرا تبدیل به چیزی که امروز هستم، کرد.

نباید اجازه دهیم اتفاقاتی که در استادیوم (ماراکانا) افتاد، تکرار شود. هیچ انسانی شایسته چنین رفتار بدی نیست؛ کتک خوردن افراد و ترسیدن بچه‌ها، آن هم جایی که فقط باید مسابقه تماشا کنند.

امیدوارم این اتفاقات  تکرار نشود. بدون تردید به عنوان بازیکن همیشه از مردممان دفاع می‌کنیم. کوپا آمه‌ریکا آخرین مسابقاتی خواهد بود که در آن لباس مقدس آرژانتین را به تن می‌کنم. با کلی درد در قلبم و بغضی در گلو با بهترین خاطره‌ی دوران حرفه‌ای‌ام، خداحافظی می‌کنم.

با سپاس از شما هواداران، از خانواده‌‌ام، همچنین دوستان و هم‌تیمی‌ها، ما همچنان به تاریخ‌سازی ادامه می‌دهیم. از الان تا به ابد.”

دی ماریا در سال 2024 از تیم ملی خداحافظی می‌کند
دی ماریا در سال 2024 از تیم ملی خداحافظی می‌کند

قدم بعدی برای دی ماریا چیست؟

دی ماریا پس از بازگشت به تیم پرتغالی برای دومین بار در تابستان، بقیه فصل را با بنفیکا سپری خواهد کرد. این مهاجم به صورت آزاد نقل مکان و قراردادی یک ساله با این باشگاه امضا کرد.

Pooria
23 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *