9 سال حبس برای دنی آلوز؛ ستاره‌ی سابق نقره‌داغ می‌شود

دنی آلوز، ستاره سابق بارسلونا، در صورت اثبات جرم تجاوز جنسی به یک زن در یک کلوپ، احتمالاً به 9 سال زندان محکوم شود. 9 سال حبس برای دنی آلوز؛ ستاره‌ی سابق دنبای فوتبال خبر تکان دهنده‌ایست.

9 سال حبس برای دنی آلوز

به گزارش «ورزشی»، در ماه ژانویه امسال (دی ماه 1401)، پس از دستگیری دنی آلوز به اتهام تجاوز جنسی در کلوپ شبانه ساتون در شهر بارسلونا و در روز 30 دسامبر 2022، برای او قرار رد وثیقه اعلام شد. دنی آلوز 40 ساله در تاریخ 20 ژانویه دستگیر شد. او از آن زمان در زندانی خارج از شهر بارسلونا زندانی است. مدافع پیشین بارسلونا، سویا، یوونتوس و پاریس سن ژرمن هر گونه تخلفی را رد کرده است. او مدعی است که خطایی نکرده است. همسر او بعد از این حادثه درخواست جدایی داد. باشگاه مکزیکی اونام که آلوز در آن عضو بود، بلافاضله قراردادش با او را یک طرفه فسخ کرد.

خبرگزاری “ای اف ای” اکنون اعلام کرده است که پس از اینکه پرونده به مرحله محاکمه در دادگاه اسپانیا رسید، دادستان‌ها برای او 9 سال زندان مشروط و 130 هزار پوند جریمه صادر می‌کنند. در ماه آگوست، دادگاهی در منطقه بارسلونا رسماً آلوز را متهم کرد. اما بعداً وقتی تصمیم گرفت که شواهد کافی برای محاکمه او وجود داشته باشد.

موفقیت‌های دنی آلوز در سایه‌ی یک اشتباه!

دنی آلوز 42 جام در کارنامه دارد. در کنار مسی، بیشتر از هر بازیکن دیگری
دنی آلوز 42 جام در کارنامه دارد. در کنار مسی، بیشتر از هر بازیکن دیگری

این ماجرا به خاطر شهرت و محبوبیت دنی آلوز سر و صدای زیادی به پا کرد. آلوز 42 عنوان قهرمانی در کارنامه دارد. از جمله سه قهرمانی لیگ قهرمانان با بارسلونا و دو کوپا آمریکا با برزیل. آلوز به زعم بسیاری، به عنوان یکی از بهترین مدافعان راست تمام تاریخ شناخته می شود. او از سال 2006 یک ملی پوش برای برزیل بوده است. او دومین بازیکن با بیشترین بازی ملی (126 بار) برای این کشور را دارد.

Pooria
24 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *