اعلام حکم دیدار سپاهان - الاتحاد

دیدار تیم های سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در کمال ناباوری و تعجب لغو شد و بازیکنان سعودی به زمین نیامده بودند. سایت عربستانی از حکم بازی لغو شده سپاهان و الاتحاد در لیگ آسیا خبر دادند. در ادامه سایت ورزشی با اعلام حکم دیدار سپاهان – الاتحاد همراه ما باشید.

 

اعلام حکم دیدار سپاهان – الاتحاد

به گزارش سایت ورزشی و به نقل از نشریه معتبر “گل” عربستان در خبری اختصاصی اعلام نمود که دیدار الاتحاد و سپاهان دوباره برگزار می شود. همچنین این رسانه سعودی عنوان کرد که بازی در ورزشگاه دیگری غیر از نقش جهان برگزار می شود و سپاهانی ها نیز به دلیل لغو این بازی جریمه می شوند. قبل از آن نیز برخی از خبرنگارهای عربستانی خبر از حکم صادره داده بودند. ولی این رسانه معتبر ظاهرا این حکم را نهایی می داند. بدر بالعبید خبرنگار معروف عربستانی اعلام نمود که کنفدراسیون فوتبال آسیا حکم نهایی خودش درباره بازی لغو شده بین دو تیم را دو هفته آینده اعلام می کند.

اعلام حکم دیدار سپاهان - الاتحاد

پیش بینی می شود که مسابقه دو تیم عربستانی و ایرانی مجدد دوباره برگزار شود. اما اینبار در ورزشگاه نقش جهان شهر اصفهان نخواهد بود، بلکه باید در ورزشگاه دیگری در ایران برگزار گردد. همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه سپاهان ایران را جریمه خواهد کرد. دیدار سپاهان و الاتحاد در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا با حکم ناظر AFC به دلیل وجود سردیس سردار شهید قاسم سلیمانی لغو شد و بازیکنان عربستان از حضور در زمین خودداری کردند تا در میان حضور انبوه تماشاگران این مسابقه لغو گردد.

 

واکنش جدید AFC درباره برگزاری بازی سپاهان – الاتحاد

مسابقه سپاهان و الاتحاد در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد. این بازی هفته قبل به میزبانی سپاهان در نقش جهان اصفهان برگزار می شد. که در نهایت تیم عربستانی به دلیل مسائل سیاسی در میدان حاضر نشد و بازی در کمال ناباوری لغو گردید. روزهای قبل رسانه های ایران و عربستان از توافق دو کشور برای برگزاری مجدد این بازی خبر داده بودند. موضوعی که با واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شد. ویندسورن جان، دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفتگو با الریاضیه عربستان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز هیچ تصمیمی درباره توافق دو باشگاه برای تکرار بازی ندارد. و اصلا ما در این زمینه دخالتی نکرده ایم. کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا به زودی رای نهایی خود را اعلام می کند و تکلیف این بازی مشخص می شود.

اعلام حکم دیدار سپاهان - الاتحاد

او ادامه داد: کمیته انضباطی گام به گام پیش می‌رود و در حال بررسی همه جوانب است. عجله‌ای برای اعلام حکم نهایی درباره این بازی نداریم. در روزهای پیش رو گام‌های جدید برخواهیم داشت. دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این سوال که رای نهایی چه زمانی اعلام خواهد شد. گفت: امیدواریم که تا قبل از برگزاری هفته سوم رای نهایی درباره این بازی اعلام شود.

mohamadnd
10 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *