ماجرای سرقت خشن از دروازه بان پرسپولیس

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس تهران صبح شنبه 15 مهرماه 1402 مورد سرقت قرار گرفت. متاسفانه در چند وقت اخیر در سطح شهر تهران شاهد سرقت از سلبریتی ها و ورزشکاران بوده ایم. در ادامه سایت ورزشی با ماجرای سرقت خشن از دروازه بان پرسپولیس همراه ما باشید.

ماجرای سرقت خشن از دروازه بان پرسپولیس

متاسفانه سرقت خشن و جرائم سنگین در جامعه مخصوصا در شهرهای بزرگ نظیر تهران وجو دارد. در سال های اخیر خصوصا چند وقت گذشته سرقت های زیادی از اهالی ورزش و فوتبالی ها را شاهده بوده ایم. حمید استیلی ، بهنام ابوالقاسم پور، حمید مطهری از جمله این افراد سرشناس بودند که در چند ماه اخیر مورد سرقت خشن در شهر تهران قرار گرفته اند. آخرین مورد نیز این هفته مربوط به ستاره پرسپولیس علیرضا بیرانوند بود که در منطقه شهرک غرب مورد سرقت قرار گرفت. این اتفاق ساعت 7 صبح برای علیرضا رخ داد.

ماجرای سرقت خشن از دروازه بان پرسپولیس

بیرانوند ساعت هفت صبح قصد داشت تا بارانا دخترش را به مدرس برساند و ماشین شخصی خودش را برای اینکار انتخاب کرد. علیرضا و دخترش سوار بر ماشین بودند تا به مقصد برسند و تا دخترش را راهی مدرسه نماید. اما زمانی که بیرانوند ماشینش را پارک کرد تا دختر خودش را پیاده نماید، ناگهان یکی از سارقان از موتور پیاده شد و مچ دست دروازه بان تیم ملی را گرفت و در دست دیگرش نیز سلاح سرد قرار داشت. علیرضا وقتی دید دخترش با او هست مقاومتی انجام نداد. در هر صورت گوشی علیرضا را به سرقت بردند و سارق نیز بلافاصله با همدستش سوار موتور شدند و به سرعت فرار کردند.

ماجرای سرقت خشن از دروازه بان پرسپولیس

موبایل بیرانوند را دزد زد!

بعد از اینکه دزدها گوشی علی بیرو را دزدیدند، او سریعا با پلیس تماس گرفت و اتفاق را صورتجلسه نمود. البته اذهان داشت که اتفاق و مشکلی از لحاظ جسمانی برایش رخ نداد و بعد از سرقت پلیس به محل حادثه آمد و صورت جلسه انجام داد تا ببینیم بعدا دزد را پیدا خواهند کرد یا خیر. البته امیدوار هستم از این اتفاق ها برای کسی رخ ندهد و همه بتوانند در آرامش زنگی خوبی را سپری نمایند. علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس مورد هجوم سارقان قرار گرفت و گوشی همراهش به سرقت رفت. بیرانوند صبح امروز در محله دادمان تهران حاضر بود که اتفاق تلخی برای او افتاد. سارقین تلفن همراه ستاره پرسپولیس را در حالی از او ربودند که بیرانوند در ماشین خود حاضر بود. بیرانوند پس از سرقت تلفنش در حال شکایت و در کنار مأمور نیروی انتظامی دیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *