اعلام رای کمیته انضباطی علیه تراکتور

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نیز رای پرونده اش درباره مالیات مربیان و اعضای خارجی تیم صادر شده است. تراکتور در این فصل بازیکنان ستاره زیادی خریداری کرده است. در ادامه سایت ورزشی با اعلام رای کمیته انضباطی علیه تراکتور همراه شوید.

 

فوری: اعلام رای کمیته انضباطی علیه تراکتور

به گزارش سایت ورزشی، در حالی که از مدت ها قبل پرونده تیم فوتبال تراکتور نیز در کارگروه نقل و انتقالات و کمیته انضباطی جریان دارد. سرانجام حکم این پرونده نیز اعلام شده است. تنها اتهام تیم قرمزپوشان تبریزی تقبل مالیات شش عضو خارجی باشگاه بنام های خواکین، امیلیو، آلوارو خیمنس، خوان لونا، خولیو مونوس و صفا هادی بوده است. کمیته انضباطی در این باره اعلام نمود که بر اساس اوراق و محتویات پرونده و با توجه به قرارداد این 6 بازیکن و مربی، صراحت پرداخت مالیات آنها برعهده باشگاه تراکتور است. این کمیته با اعلام اینکه تقبل مالیات در تعارض با دستورالعمل کارگروه قرار دادر. تخلف تیم تراکتور محرز دانسته شده است. اما برای این باشگاه جریمه مالی کمتر نسبت به سپاهان و پرسپولیس در نظر گرفته شده است.

بر اساس حکم نهایی تیم تراکتور 6 میلیارد تومان از این بابت جریمه شد. همچنین از کسر امتیاز فرار کرده تا همچنان در میان تیم های مدعی قرار بگیرد. رأی صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی نزد کمیته استیناف می‌باشد. تیم تراکتورسازی تبریز با 14 بازی و 25 امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار دارد. آنها همچنین جزو تیم های مدعی اصلی قهرمانی در این فصل نیز می باشند. همچنین در لیگ قهرمانان آسیا نیز حضور نداشته اند. با اعلام رای کمیته انضباطی خیال آنها بابت کسر امتیاز راحت شده است. تنها مشکل آنها نیز پرداخت مبلغ مالیات است که باید انجام شود. به نظر شما چرا تیم هایی نظیر تراکتور یا سپاهان دچار جریمه های سنگین می شوند؟ نظرتان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
27 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *