بابک مرادی، به تیم هوادار برمی گردد

بابک مرادی، به تیم هوادار برمی گردد، در نیم فصل اول لیگ برتر خلیج فارس ایران، با نظر و تصمیم محمود فکری، سرمربی هوادار تهران، بابک مرادی، بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال تهران، از ترکیب اصلی و لیست تیم برای رقابت های لیگ برتر کنار گذاشته شد اما بعد از پایان هفته سیزدهم گزارش ها حاکی از آن است که وی، به تیم باز می گردد.

گزارش خبرگزاری های ورزشی

بابک مرادی، به تیم هوادار برمی گردد

بابک مرادی، بعد از جدایی در 3 فصل گذشته از آبی پوشان پایتخت، از همان لحظه تا به این لحظه لباس بنفش رنگ تیم هوادار را بر تن دارد. فصل قبل مرادی، برای تیم فکری، به میدان می رفت اما از اول فصل جدید محمود فکری، وی را از لیست تیم خود خارج کرد.

بابک مرادی، به تیم هوادار برمی گردد
بابک مرادی، به تیم هوادار برمی گردد

بازگشت مرادی به ترکیب

بابت این موضوع، محمود فکری، بابک مرادی بازیکن خود را به باشگاه سپرد و اجازه حضور در تمرینات به او نداد. با این اتفاقات اخیر در باشگاه هوادار تهران، هواداران فوتبال و کارشناسان حس کردند بابک در این تیم ماندنی نخواهد شد. ولی امروز با این گزارش از اطراف تیم هوادار و کادر فنی بنظر رسید که بابک در نیم فصل دوم به ترکیب و تمرینات برمی گردد.

دوران حضور مرادی در استقلال تهران
دوران حضور مرادی در استقلال تهران

مربیگری مسعود شجاعی

بابک مرادی فصل گذشته در کنار مسعود شجاعی بازیکن با تجربه سابق تیم ملی فوتبال ایران هم بازی در میدان بود. اما با تغییرات جدید در چندین روز قبل، مسعود شجاعی به عنوان سرمربی جدید تیم ورزشی هوادار تهران منصوب شد و جانشین محمود فکری شد.

مسعود شجاعی
مسعود شجاعی

خلاصه خبر ورزشی

بابک مرادی بازیکن سابق استقلال تهران و بازیکن فصل پیش هوادار تهران بعد از مدتی دوری با نظر مربی قبل تیم، با نظر مربی جدید آقای مسعود شجاعی، به تمرینات تیم برای فصل جدید بازگشت. و او را در مستطیل سبز در لیگ برتر در پیراهن بنفش رنگ هوادار خواهیم دید.

Pooria
27 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *