آنتونلا روکازو بدون آرایش

آنتونلا روکازو بدون آرایش ، همسر لیونل مسی همیشه با استایل ساده و جذاب در انظار عمومی ظاهر می شود. آنتونلا روکازو همسر فوتبالیست مشهور آرژانتینی با اینکه از لوازم آرایشی گران قیمت بهره می برد. اما در بیشتر اوقات با چهره ساده و بدون آرایش از خودش عکس منتشر می کند. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

آنتونلا روکازو بدون آرایش
لوازم آرایشی لاکچری آنتونلا همسر مسی

همسر فوتبالیست مشهور آرژانتینی:

آنتونلا روکوزو متولد 26 فوریه 1988 در شهر روزاریو آرژانتین به دنیا آمد. او از دوران کودکی با مسی آشنا شده است و از دسامبر 2008 باهمدیگر آشنا شده اند. آنها سه پسر بنام های تیاگو، متئو و چیرو دارند. مسی بعد از اینکه پسرش بدنیا آمد گفت: من امروز خوشبخت ترین مرد دنیا هستم و از خانواده و همسرم بابت این هدیه سپاسگزارم.

آنتونلا روکازو بدون آرایش

تیپ و استایل آنتونلا روکوزو:

آرایش ساده همسر لئو مسی در مجلس عروسی به شدت مورد توجه کاربران در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. عکس هایی از مجلس عروسی لئو و آنتونلا در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد. برخی افراد نحوه آرایش ساده و سبک زیبایی همسر او را مورد بازبینی قرار دادند. در عکس هایی که توسط کاربران در اینترنت اشتراک گذاری شده، برخلاف تصور خیلی ها که در مراسم عروسی آرایش عروس نباید هیچ کم و کاستی نداشته باشد. آرایش آنتونلا کاملا ساده می باشد.

تیپ و استایل آنتونلا روکوزو

لوازم آرایش لاکچری همسر مسی با طلا!

روکوزو همسر لئو عکسی را در اینستاگرامش منتشر کرد و برخی از افراد او را به خودنمایی متهم کرده بودند. همسر کاپیتان آرژانتین تصویر پرزرق و برق از لوازم آرایشی فوق لاکچری خودش را با روکش طلا رونمایی کرده است که فالوورهایش را متحیر نمود.

لوازم آرایش لاکچری همسر مسی با طلا!

آنتونلا روکازو بدون آرایش

همسر لیونل مسی در مراسم قهرمانی و جشن جام جهانی 2022 قطر نیز در کنار مسی و سایر بازیکنان و همسرانشان دیده می شود. آنتونلا در آنجا نیز با شکل و شمایل کاملا ساده دیده می شود. حتی برخی کاربران ایرانی همسر مسی را با همسران بزک کرده و آرایش و عمل های جراحی همسران فوتبالیست های ایرانی اشاره کرده است. کاربران فضای مجازی بیان داشتند که زنان ایران در جایگاه پایینی قرار گرفته اند. آرایش ساده و بدون میکاپ خاص همسر مسی نشان داد که از هیچ نوع لوازم آرایشی استفاده نکرد و همه را غافلگیر کرده است. قطعا همسر بهترین فوتبالیست دنیا با هیچ زنی دیگر قابل مقایسه نیست. بدون عمل لنز، بوتاکس ، عمل بینی و … و با کمترین لوزم آرایشی زیبایی نچرال و طبیعی خودش را حفظ کرده است.

آنتونلا روکازو بدون آرایش

mohamadnd
24 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *