آرش برهانی، سرمربی تیم لیگ دسته اولی شد

آرش برهانی، سرمربی تیم لیگ دسته اولی شد، طی مراسمی رسمی، آقای آرش برهانی، بازیکن اسبق استقلال تهران و آقای گل لیگ برتر، به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا تیم لیگ دسته اولی انتخاب شد.

آرش برهانی، سرمربی تیم لیگ دسته اولی شد

گزارش خبرگزاری ورزشی

روز گذشته طی حواشی به وجود آمده در سایت های خبر ورزشی، اعلام شد که آرش برهانی، پیشکسوت باشگاه بزرگ استقلال تهران، به عنوان سمت مربیگری تیم دسته اولی شهرداری آستارا انتخاب شده است. و به زودی برروی نیمکت این تیم خواهد نشست.

بر همین اساس، امروز 19 دی ماه سه شنبه در طی مراسمی باشکوه در ساختمان باشگاه تیم فوتبال شهرداری آستارا معارفه وی، انجام شد تا برای نخستین بار آرش آقای گل، سکان دار یک تیم بزرگسال در لیگ آزادگان ایران باشد.

آرش برهانی، سرمربی سابق تیم امید استقلال
آرش برهانی، سرمربی سابق تیم امید استقلال

سابقه حضور برهانی بر روی نیمکت تیم های فوتبال

آرش برهانی، با تیم های پایه و امید استقلال تهران، سابقه حضور در لیگ تهران و قهرمانی در این لیگ را دارد. اما قبل از این و در اوایل فصل جاری قرار بود که او، هدایت تیم فوتبال استقلال ملاثانی را برعهده بگیرد. ولی به دلیل برخی مشکلات فنی و مالی بین طرفین این اتفاق و حضور در این تیم کنسل شد.

وضعیت تیم جدید برهانی در لیگ یک

تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری آستارا، در جدول مسابقات لیگ آزادگان کشور، رتبه جالبی ندارد و در جایگاه چهاردهم این رقابت ها قرار گرفته است. اما هواداران و مالک این تیم امیدوارند که با آمدن آرش برهانی، فوتبالیست اسبق تیم ملی و استقلال تهران وضعیت این تیم سر و سامان بگیرد و از پایین جدول به بالای لیست صعود کند.

آرش برهانی
آرش برهانی

نتیجه این خبر ورزشی

در خبر های منتشری توسط خبرنگاران و باشگاه فوتبال شهرداری آستارا، جناب آقای آرش برهانی بازیکن اسبق تیم ملی ایران و باشگاه آبی پوش پایتخت، به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی شد. و از نیم فصل می تواند در کنار زمین فوتبال تیم جدید خود را هدایت کند.

در پایان این خبر ورزشی، نظرات و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید. تشکر فراوان.

Pooria
9 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *