تمرین ایران به هتل الریان قطر رفت

تمرین ایران به هتل الریان قطر رفت، بازیکنان تیم ملی کشورمان و امیر قلعه نویی، ریکاوری خودشان را در هتل تیم فوتبال الریان قطر انجام خواهند داد و بعد از اتمام این عمل، حاضر برای حضور در جام ملت های آسیا 2024 خواهند شد.

تمرین ایران به هتل الریان قطر رفت

گزارش سایت های ورزشی

ملی پوشان فوتبال ایران که دیروز در تاریخ 18 دی ماه از جزیره زیبای کیش با پرواز راهی کشور قطر شدند، مهمان هتل باشگاه الریان قطر بودند. در اولین روز از اردوی حاضر سازی، یک جلسه تمرینی سبک گروهی داشتند.

اما امشب در مصافی دوستانه و تشریفاتی در برابر تیم ملی فوتبال کشور اندونزی قرار گرفتند که در نهایت موفق شدند با نتیجه قابل قبول 5 بر صفر حریف آسیای شرقی خود را شکست دهند و با روحیه مضاعف به استقبال مسابقات حساس جام ملت های آسیا 2024 بروند.

تمرین ایران به هتل الریان قطر رفت
تمرین ایران به هتل الریان قطر رفت

برنامه ریکاوری تیم ملی ایران

فوتبالیست های ایرانی با نظر و تصمیم اعضای کادرفنی و سرمربی محترم تیم، قرار است فردا صبح در تاریخ 20 دی ماه چهارشنبه در سالن و مجموعه ورزشی بدنسازی هتل الریان قطر به ریکاوری خود بپردازند تا خستگی دو روز پیش سفر و مسابقه دوستانه مقابل اندونزی از بدن شان بیرون برود.

هتل فوق پیشرفته الریان قطر
هتل فوق پیشرفته الریان قطر

اولین دیدار تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا 2024 قطر

شاگردان جناب آقا امیر قلعه نویی سرمربی محترم تیم ملی، 4 روز دیگر در تاریخ 21 دی ماه 1402 از ساعت 9 شب به وقت ایران، در استادیوم اجوکیشن سیتی قطر، در اولین دیدار رسمی خود در مرحله گروهی رقابت ها به مصاف تیم ملی نه چندان قدرتمند فلسطین خواهد رفت. تا با پیروزی، امید خود را برای صعود و عملکرد درخشان در ادامه مسابقات نشان دهند.

هتل اقامت تیم ملی ایران
هتل اقامت تیم ملی ایران

تمرین ایران به هتل الریان قطر رفت

خلاصه مقاله خبری

در نتیجه، این روزا همه خبرگزاری ها و سایت ها از خبرهای اطراف تیم ملی کشورمان صحبت می کنند. و ما هم از این موضوع عقب نماندیم و برایتان از حاشیه اردوی تیم ملی ایران در آستانه شروع رقابت های جام ملت های آسیا 2024 خبر حاضر کردیم.

لطفا در پایان این مقاله خبری ورزشی، با اشتراک گذاری دیدگاه و نظرات خود، ما را همراهی نمایید. تشکر.

Pooria
9 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *