شعر عارف غلامی

شعر عارف غلامی ، یکی از مدافعان خوب و حرفه ای در باشگاه استقلال قطعا غلامی است که چند روز پیش در میکسدزون آزادی انتقادهای زیادی را متوجه باشگاهش ساخت. عارف غلامی بر علیه مدیران استقلال تهران حرف های جنجالی و تندی زد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

عارف غلامی مدافع باشگاه استقلال و جنجال ها:

به گزارش ورزشی ، باشگاه استقلال در این فصل با چالش های مختلف روبرو است و در شرایطی که سه امتیاز را در این هفته بدست آورد اما تحت تاثیر حذف آبی های پایتخت از آسیا قرار داشت. غلامی قبلا نیز با مدیران باشگاه چالش هایی را انجام داد و حتی با جرایم مختلف نظیر جریمه کسر قرارداد هم روبرو شد. یکی از بازیکنانی که در بازی امروز از وضعیت مدیریت باشگاهش انتقادهایی را مطرح ساخت.

این مدافع باشگاه بعد از مسابقه ذوب آهن در ورزشگاه آزادی گفت: اصلا چهره بازیکنان ما خوب نیست و وضعیت در باشگاه نیز تعریفی ندارد و چهره تک تک بازیکنان همانند یک تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر نیست که شانس دوباره قهرمانی را پیش روی خودش دارد. همه ما از تصمیم های چند ماه قبل ناراضی هستیم و این به ضرر تمام تیم چه در بحث کادر فنی و چه تمام هوادارها است.

عارف غلامی مدافع باشگاه استقلال و جنجال ها

بیشتر هوادارهای استقلال اعتراض دارند

بیشتر تماشاگرهای استقلال مخصوصا آنهایی که به استادیوم می آیند همیشه معترض هستند. باید به نظر و تصمیمات آنها احترام بگذاریم. باید به حرف هوادار گوش دهیم. مگر شما برای حرف مردم اینجا نیستید؟ هوادارها دقیقا همان مردم هستند و باید همیشه احترام آنها را نگه داشت.

 

من به فکر لوگو باشگاه و پرچم ایران هستم و به آنها اهمیت می دهم.

بهانه ها در این راه زیاد است و هر روز نیز یک بهانه جدید آورده می شود. یک روز گفتند که اسپانسر دخیل است. اصلا اسپانسر به بنده که بازیکن هستم هیچ ربطی نخواهد داشت. دو موضوع مهم در اینجا مطرح است و اینکه بنده روی پیراهن استقلال واقعا حساس هستم. ابتدا روی لوگو استقلال و سپس پرچم ملی کشورم حساسیت و تعصب زیادی دارم.

شعر عارف غلامی به مدیران استقلال

تیم جام طلا گرفت و یک شبه بر باد رفت

شما باید به تعهد نسبت به هواداران خود باقی بمانید. بعد از کسب قهرمانی در سوپرجام در یک شب مدیر عامل تیم ما تغییر یافت. این اصلا در حوزه تخصصی ما نیست و قبلا هیچ صحبتی نکردیم. ولی آیا ما یک قدم به سمت جلو گام برداشتیم؟ این سوالات را از خود بپرسید! تمام زحمت های تیم استقلال با سختی بدست آمد و تیم قهرمان شده بود و جام طلا گرفت ولی یک شبه به فنا رفت.

 

هرکجای جهان بگویید یک تیم به دلیل 2 میلیون دلار حذف شد، می خندند!

بخدا هر جای دنیا بگویید که به دلیل 2 میلیون دلار حذف شده اید به ما خواهند خندید. یک بدهی 2 میلیون دلاری اصلا 3 میلیون دلار که تیم با 30 میلیون هوادار واقعا باید در این مشکل گیر کند؟ تیم قدرتمندی همانند استقلال که باید از آسیا حذف شود. از چه چیزهایی زده شد؟ از درآمدزایی؟ ترانسفر یا برند و … واقعا نمی دانم در این زمینه چه تصمیماتی گرفتند و به همه ما ضرر وارد کردند.

 

ضرری که به بازیکن و هوادار و برند وارد شد

برخی آقایان چند ماهی در باشگاه هستند و سپس می روند. آنها بعدا وارد شکایت می شوند. واقعا این وسط چه کسی ضرر کرده؟ بازیکن یا هوادار یا برند باشگاه که باید بررسی شود.

شعر عارف غلامی به مدیران استقلال

جریمه شیرینی نصیبم شد!

ما قبلا به حرف تمام بچه های باشگاه در تمرینات اعتصاب انجام دادیم. اما مرا جریمه نمودند. البته بعدا شنیدم که این یک ابلاغ رسمی نبوده است. نه دعوت به بنده ابلاغ شد و نه جریمه. در این زمینه احترام نگه داشتم و هیچ حرفی نزدم. قطعا اگر جریمه شده باشم یکی از شیرین ترین جریمه های عمرم بوده است. برای تیمم و بچه ها تلاش و زحمات انجام می دهم تا قهرمانی ببینیم. من همیشه حرف حق زدم و این برایم خیلی شیرین است و اگر هم انتقاد یا مشکلی به حق بود کاملا منطقی پذیرفتم.

 

باید قرارداد بنده نزد هوادارهای باشگاه معتبر باشد

زمانی که باشگاه در یک شب می تواند بنده را دو بار 20 درصد و 5 % جریمه نماید یعنی آن قرارداد اعتبار خاصی ندارد. قرارداد باید نزد مردم و طرفدارها اعتبار داشته باشد و انشالله نیز همینطور است.

شعر عارف غلامی به مدیران استقلال

مسئولین واقعا کجا هستند؟

واقعا مقصر پرداخت نشدن بدهی و طلب استراماچونی چه شخصیتی است؟ واقعا من در جایگاهی نیستم که کسی را مقایسه کنم و قاضی باشم. در این قضیه اصلا خودم را مقصر نمی دانم. تمام آدمها مسئولیت کارهای خویش را باید بپذیرند. مسئولین باشگاه کجا هستند؟ واقعا چکار انجام می دهند؟ اگر من در فوتبال و زمین چمن مسابقه می دهم و باید به باشگاه تعهد لازم را داشته باشم. ما مسئولین زیادی داریم و باید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند. هرکس کارهای لازم را باید بکند.

 

شعر عارف غلامی به مدیران استقلال

در ادامه عارف غلامی با یک شعر بحثش را تمام کرد و گفت: می خواهم یک شعر بگویم و بحث را تمام نمایم. انرژی زیادی از بنده گرفته شد و تمرکزم را از دست دادم. بچه ها کارهای سختی می کنند. وزشکار قوی و حرفه ای واقعا تمرکز کمی دارد و این شعر سروده من است! (باخنده)

روغن به روي آب ندارد فضيلتی، با ما به جاي چرب زباني زلال باش
گيرم كه خلق را به طريقی فريفتی، با دست انتقام روزگار چه می‌کنی؟

شعر عارف غلامی به مدیران استقلال

عارف غلامی شعری را در میکسدزون استادیوم آزادی بیان کرد که حتی قبلا در اکانت شخصی خودش نیز توییت زد. شعری که مشخصا یکی از مدیران استقلالی را خطاب قرار می دهد.

 

در پایان صحبت ها دیگر واقعا خسته شدم

واقعا مخاطب صحبت ها و شعرتان چه شخصیتی است؟ حرف را بنداز زمین هرکس بخواهد خودش بر می دارد. من خسته ام. اینقدر با چنین موضوعاتی در جنگ بودم و برای یک فوتبال ساده اینطور نیست که هفته ای 90 دقیقه بازی کنم و بروم سر تمرینات تیم. با این بچه های تیم در 10 جبهه مختلف زمین جنگیده ایم. نباید ما را درگیر پرونده های مالی و مطالبات و حذف از آسیا کنند. دیگر واقعا خسته شده ایم. لطفا نظرات و دیدگاه هایتان را درباره صحبت های عارف غلامی در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

 

شعر عارف غلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *