پرداخت طلب استراماچونی

پرداخت طلب استراماچونی ، یکی از پرونده های حساس و چالش برانگیز مالی در سال های اخیر که گریبان استقلال را گرفته است. پرونده مالی استراماچونی مربی ایتالیایی سابق باشگاه تهرانی است. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مشکلات استقلال با بدهی به استراماچونی:

یکی از موضوعات پرحاشیه درباره باشگاه استقلال در سال جدید بحث پرداخت مطالبات مالی آندرا استراماچونی سرمربی سابق تیم استقلال تهران است. یکی از مهم ترین دغدغه های هوادارن و مدیران باشگاه استقلال است که برای تهیه مبلغ طلب استراماچونی تلاش می کنند تا با او تسویه حساب کنند. قطعا اگر رقم بدهی این سرمربی ایتالیایی پرداخت نشود برای باشگاه و پنجره نقل و انتقالات و مجوز حرفه ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا مشکلات بزرگی ایجاد می شود. حتی احتمال بسته شدن پنجره استقلال نیز وجود خواهد داشت.

پرداخت طلب استراماچونی

چند روز اخیر خبرهایی مبنی بر پرداخت بدهی آندرا استراماچونی سرمربی ایتالیایی و سابق تیم استقلال مطرح شده است. مدیران تلاش دارند که رقم بدهی این سرمربی سابق را تسویه حساب کنند. صحبت هایی انجام شد مبنی بر دریافت کمک های دولتی و پرداخت پول با یکی از اپراتورهای تلفن همراه که فعلا چیزی مشخص نیست. باشگاه تلاش می کند تا از این روش طلب سنگین سرمربی ایتالیا را تامین نماید.

استعفای ساپینتو از استقلال واقعی است؟

آیا پرداخت طلب استراماچونی امکان پذیر است؟

در شب چهارشنبه خبری درز کرد که استقلال با یکی از اپراتورها برای پرداخت طلب استراماچونی توافق کرد که البته این خبر واکنش زیادی از سمت کاربران داشت و نظرات زیادی در این باره در فضای مجازی مطرح شد. در سال های اخیر دو تیم مطرح تهرانی همدیگر را به حکومتی بودن مطرح می کنند. استقلالی ها در سال های اخیر این مورد را که پرسپولیس از کمک های دولتی بهره مند می شود متهم کرد و حالا خود آنها از دولت یک رقم سنگین دریافت می کنند و احتمالا لقب حکومتی خواهند گرفت. در سال های اخیر و در مواقع ضروری دولت به هر دو باشگاه کمک هایی را انجام داده است. حالا شرکت همراه اول که متعلق به دولت جمهوری اسلامی ایران است قصد دارد با یک قرارداد رسمی تبلیغاتی بدهی استراماچونی را بدهد.

آیا پرداخت طلب استراماچونی امکان پذیر است؟

با پیگیری سجادی مهلت پرداخت طلب استراماچونی افزایش یافت

مدیران استقلال تلاش دارند که رقم بدهی سرمربی سابق خود را بدهند و به این موضوع امیدوار هستند. با لغو جلسه هیات مدیره یک اپراتور تلفن همراه در پرداخت مطالبات سرمربی سابق استقلال باعث بروز نگرانی مسئولان باشگاه و هواداران تیم شد. طرفداران باشگاه نگرانی زیادی در این موضوع داشتند. اما خبری منتشر شد که در یکی دو هفته آینده باشگاه استقلال از این پرونده رهایی می یابد.

مسئولان تیم تهرانی جلسه های زیادی را برای تامین مبلغ بدهی سرمربی سابق برگزار نمودند. هواداران باشگاه در چند روز قبل نسبت به حمید سجادی وزیر ورزش انتقاداتی را مطرح کردند. ظاهرا این وزیر نسبت به وضعیت آبی پوشان پایتخت بی تفاوت است. و اینکه چرا کاری برای تیم مورد علاقه ما انجام نمی دهد. در شب قبل تا همین امروز حمید سجادی وزیر ورزش با تماس به استقلالی ها اعلام کرد که پیگیر این موضوع است و موضوع یک مسئله ملی است و در این زمینه باید وزیر ورزش تلاش های خود را انجام دهد.

مهلت پرداخت طلب استراماچونی

مسئولان استقلال متوجه این موضوع هستند که برای پرداخت طلب استراماچونی و همچنین ارسال نامه توافق با این مربی به فیفا تا روز یازدهم فروردین فرصت دارند و قائدتا یک روز بیشتر فرصت داشتن در این پرونده می تواند خیلی برای مسئولان این باشگاه حیاتی باشد.

 

نامه‌نگاری استقلال با AFC برای پرداخت طلب استراماچونی

ظاهرا موضوع مجوز لیگ حرفه ای قهرمانان آسیا استقلالی ها را نگران کرده است. برخلاف شایعاتی که از گوشه و کنار شنیده می شود اینطور نیست. که اگر استقلالی ها تا فردا شب نیز مطالبات بازیکنان را که از قبل مانده پرداخت نکنند، همان فردا شب قطعاً از آسیا کنار خواهد رفت و نمی تواند مجوز حرفه ای را بدست بیاورد، اول اینکه بررسی مدارک آن پروسه چندماه زمان ببرد.

نامه‌نگاری استقلال با AFC برای پرداخت طلب استراماچونی

باشگاه تهرانی از روش های قانونی استفاده کرده و شانس این را نیز در اختیار دارد تا در روزهای آینده مطالبات را پرداخت نماید. مدیر عامل باشگاه نیز نامه ای به کنفدراسیون ارسال کرد و در این باره نیز توضیحاتی را ارائه کرده است. باتوجه به اینکه اواخر اسفندماه و‌ تعطیلی بوده اگر امکان داشته باشه فرصت جدیدی را از کنفدراسیون فوتبال آسیا بگیرند جهت پرداخت مطالبات استراماچونی، این‌توضیح‌ کوتاهی بود که باید می دادم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *