آرسنال، چلسی و تاتنهام به دنبال آنسو فاتی | فاتی با بارسلونا می‌رود؟

آرسنال، چلسی و تاتنهام به دنبال جذب آنسو فاتی از بارسلونا هستند. در این پست از ورزشی به احتمال خروج فاتی به صورت قرضی از بارسلونا هستیم.

خلاصه

بارسلونا به دنبال انتقال فاتی قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات روز جمعه است.

باشگاه‌های انگلیس در تلاش برای جذب وینگر به صورت قرضی اولیه هستند.

فاتی در فصول اخیر با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد.

آرسنال، چلسی و تاتنهام به دنبال آنسو فاتی

بارسلونا به تلاش برای جابجایی آنسو فاتی قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات ادامه می دهد. باشگاه های لیگ برتر آماده حذف او هستند.

فاتی در چند فصل اخیر به دلیل نبردهای مختلف با مصدومیت از جایگاه نوک بارسا سقوط کرده است. او اخیراً توسط سرمربی ژاوی برای لمینه یامال 16 ساله نادیده گرفته شده است.

با توجه به اینکه بارسلونا در تنگنای مالی قرار دارد، آنها به دنبال تغییر برخی از بازیکنان حاشیه‌ای خود هستند. تا بتوانند انعطاف‌پذیری بیشتری در بازار پیش از مهلت نقل و انتقالات داشته باشند. آن ها به دنبال جذب ژائو کانسلو از منچسترسیتی به صورت قرضی اولیه هستند. در حالی که ژائو فلیکس از اتلتیکو مادرید نیز هدف این تیم است.

از بازیکنانی که می تواند بارسلونا را ترک کند تا جایی در صورتحساب دستمزد خود آزاد کند، فاتی است. ایجنت او، خورخه مندز، به باشگاه های برتر اروپا اطلاع داده است که این وینگر آماده انتقال قبل از پایان ضرب الاجل است.

باشگاه‌های لیگ برتری به دنبال فاتی

این موضوع چند تیم لیگ برتری را به تکاپو انداخته است. آرسنال، چلسی و تاتنهام همگی علاقه مند هستند. در حالی که استون ویلا نیز مشتاق است. با این حال، آنها کاملاً متقاعد نشده اند که این بازیکن 20 ساله واقعاً مایل به ترک بارسلونا است. بنابراین در این مرحله فقط گام های کوچکی برای یک معامله احتمالی برمی دارند.

آرسنال در این فصل برای اولین بار در شش سال گذشته در لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد. بنابراین عمق هجومی بیشتر بسیار حائز اهمیت است.

رقبای شمال لندن تاتنهام به دنبال یک بازیکن گسترده هستند. آنها در رقابت برای برنان جانسون از ناتینگهام فارست پیشرو هستند. در حالی که جوتا – که زیر نظر سرمربی آنگه پستکوگلو در سلتیک کار می کرد – نیز یک گزینه است. فاتی در اوایل ماه اوت در یک بازی دوستانه پیش فصل مقابل اسپرز گلزنی کرد.

در غرب لندن، چلسی این هفته به دنبال مهاجم دیگری است. آنها هنوز می توانند برای فلیکس که نیمه دوم فصل گذشته را به صورت قرضی در استمفوردبریج سپری کرد، با بارسلونا رقابت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *