ارلینگ هالند به مدافعان لیگ برتر کابوس می دهد

ارلینگ هالند به مدافعان لیگ برتر کابوس می دهد.ورود ارلینگ هالند به لیگ برتر موجی از شوک را در دنیای فوتبال وارد کرد زیرا مهاجم نروژی به سرعت خود را به عنوان یک نیروی قابل محاسبه معرفی کرده است. عملکرد چشمگیر او در زمین باعث شد تا مدافعان سراسر لیگ شب‌های بی‌خوابی داشته باشند و همکاری او با منچسترسیتی هیجان‌انگیز نبود. با دریافت جایزه PFA در حال حاضر. واضح است که هالند فقط سطح پتانسیل خود را در فوتبال انگلیس خراش می دهد.

ارلینگ هالند به مدافعان لیگ برتر کابوس می دهد
ارلینگ هالند به مدافعان لیگ برتر کابوس می دهد

ارلینگ هالند به مدافعان لیگ برتر کابوس می دهد

ورود و تاثیر هالند

پنجره نقل و انتقالات ژانویهشاهد انتقال بسیار مورد انتظار ارلینگ هالند به لیگ برتر بود. زیرا او از بوروسیا دورتموند به منچسترسیتی رفت. این حرکت با توجه به رکورد گلزنی باورنکردنی او در بوندسلیگا با انتظارات زیادی روبرو شد. هالند زمان خود را برای تطبیق با بازی انگلیسی تلف نکرد و ترکیب منحصر به فرد خود از سرعت، قدرت و پایان بالینی را به نمایش گذاشت.

هالند
هالند

کابوس های مدافعان لیگ برتر

مدافعان در سراسر لیگ برتر خود را در برابر نیروی خالصی که ارلینگ هالند است درماند. با ایستادن در 6’4″، او دارای یک حضور فیزیکی حیرت‌انگیز است که پیروزی در دوئل‌های هوایی را برای حریف چالش برانگیز می‌کند. شتاب سریع و توانایی تغییر جهت با توپ در پای او. او را به یک تهدید دائمی در ضد حمله تبدیل می کند.

غرایز غارتگرانه هالند در محوطه جریمه با برخی از بهترین گلزنان بازی مقایسه شد. توانایی او در یافتن فضا در محوطه های شلوغ جریمه و پایان بالینی او با هر دو پا حتی باتجربه ترین مدافعان را گیج کرد. غیرمعمول نیست که مدافعان لیگ برتر را پشت سر او رها کنیم. زیرا او بدون زحمت از کنار آنها در مسیر رسیدن به گل عبور می کند.

همکاری با منچسترسیتی

همکاری ارلینگ هالند با منچسترسیتی یک بازی ساخته شد در بهشت فوتبال بود. سبک بازی او کاملاً مکمل رویکرد هجومی و مبتنی بر مالکیت سیتی است. خدماتی که او از هافبک ها و وینگرهای خلاق دریافت می کند به او اجازه می دهد تا در یک سوم پایانی پیشرفت کند. هم تیمی هالند چه یک توپ دقیق باشد یا یک سانتر کاملاً وزن. به سرعت متوجه شدند که دادن موقعیت به او در مقابل دروازه معمولاً منجر به برآمدگی تور می شود.

قهرمانی های غول نروژی
قهرمانی های غول نروژی

به رسمیت شناختن جایزه PFA

در اولین فصل خود در لیگ برتر، عملکرد استثنایی ارلینگ هالند به درستی توسط همتایانش شناخت. او جایزه معتبر PFA را به دلیل مشارکت در کمپین منچستر سیتی دریافت کرد. این به رسمیت شناختن، گویای تأثیری است که او بر لیگ داشته و احترامی که از سوی دیگر متخصصان کسب کرده است.

آینده: فقط شروع

علیرغم ویرانی هایی که او در خط دفاعی لیگ برتر ایجاد کرد مهم است که به یاد داشته باشیم که ارلینگ هالند هنوز فقط سال دارد. چشم انداز بهبود مهارت های خود و بلوغ او به عنوان یک بازیکن باید لرزه بر ستون فقرات تیم های مقابل بیاندازد. از آنجایی که او همچنان در بازی های انگلیسی مستقر می شود و با هم تیمی هایش شیمی ایجاد می کند، دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم بهترین های او هنوز در را.

ارلینگ هالند
ارلینگ هالند

نتیجه

ورود ارلینگ هالند به لیگ برتر یک مکاشفه بود و با ترکیب منحصربه‌فرد او از قدرت بدنی. سرعت و پایان بالینی به مدافعان کابوس می‌داد. همکاری او با منچسترسیتی هم او و هم باشگاه را به ارتفاعات جدیدی سوق داد. برنده جایزه PFA او گواهی بر تاثیر اوست. همانطور که او به پیشرفت و رشد در لیگ ادامه می دهد. تنها می توان ترسی را که در سال های آینده به قلب مدافعان وارد خواهد کرد، تصور کرد.

Hesam
30 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *