انتقادات از کای هاورتز در آرسنال | میکل آرتتا از هاورتز حمایت می‌کند

انتقادات از کای هاورتز در آرسنال بالا گرفته است. اما مربی میکل آرتتا تمام قد از او حمایت کرد. در این پست از ورزشی درباره‌ی بحران کنونی آرسنال و ستاره‌های جدیدش می‌خوانیم

خلاصه

هاورتز پس از تساوی 2-2 آرسنال مقابل فولام پس از 56 دقیقه تعویض شد.

طرفداران توپچی ها ناامیدی خود را از تصمیم گیری آلمان نشان دادند.

آرتتا از خرید تابستانی برای خوب شدن حمایت و کار خارج از توپ را تمجید می‌کند.

انتقادات از کای هاورتز در آرسنال

میکل آرتتا از کای هاورتز حمایت کرد تا هواداران آرسنال را پس از آن که بعدازظهر ناامیدکننده آلمانی مقابل فولام تحمل کرد، ساکت کند.

توپچی ها بلافاصله در ورزشگاه امارات با یک گل عقب افتادند. آندریاس پریرا از اشتباه بوکایو ساکا استفاده کرد و به راحتی از آرون رمزدیل عبور کرد.

آرسنال در نهایت به لطف پنالتی ساکا و گل اول فصل ادی نکتیا، قبل از برتری به بازی برگشت. اما علیرغم اینکه فولام کالوین باسی را در اولین بازی خود در لیگ برتر با کارت قرمز از دست داد. اما  نتوانست ادامه بازی را حفظ کند.

ژائو پالهینیا گل تساوی فولام را به ثمر رساند . او عدم تمرکز آرسنال را مجازات کرد تا یک امتیاز ارزشمند و تساوی 2-2 را از آن خود کند.

یکی از نکات اصلی بازی، ناامیدی شنیدنی بود که نسبت به خرید تابستانی هاورتز ایجاد شد. که خشم جمعیت را برای بازی کردن توپ به عقب به جای جلو رفتن به جلو برانگیخت. این یک بعد از ظهر ناامید کننده برای آلمانی بود که اغلب در موقعیت های هوشمندانه ای ظاهر می شد. بدون اینکه واقعاً روی بازی تأثیر بگذارد.

نظرات آرتتا درباره‌ی عملکرد بازیکنانش

آرتتا در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی خود در پاسخ به این سوال که آیا نگران این است که هواداران آرسنال از قبل هاورتز را فعال کنند یا خیر، آرتتا همه چیز را نادیده گرفت. او از هاورتز حمایت کرد تا در صورت داشتن زمان، خوب شود.

آرتتا گفت: “نه، من زمانی که او به عقب بازی می کرد یک عمل دیدم و می توانست برگردد. این یک مسئله ی مهم در فوتبال است. فکر کنم خواسته های همه برای بازی رو به جلو و تاثیرگذاری بر بازی در یک سوم پایانی است. زیرا ما نیاز به پیروزی داشتیم.”

او در مورد اینکه آیا می تواند هواداران را جلب کند، ادامه داد: “بله، فکر می کنم همینطور است. من فکر می کنم که او قبلاً کارهای بسیار خوبی انجام داده است. امروز در لحظات خاصی سخت کوش بود. او در مناطق عالی قرار گرفت و توپ به دستش نرسید. او باید در موقعیت های زیادی در این فصل گل های زیادی به ثمر می رساند.

آرتتا همچنین ستایش ویژه ای برای انکتیاه داشت که به نفع لئاندرو تروسارد از ترکیب اصلی کنار گذاشته شد. و تنها در نیمه دوم به دنبال نمایش بی اثر 45 دقیقه ای مهاجم سابق برایتون به میدان رفت.

آرتتا در مورد تاثیر نکتیا گفت: “عالی. او در حال حاضر یک تهدید واقعی به نظر می رسد.” “او در لحظه خوب و او پر از اعتماد به نفس است.  تشنه به گل است و روشی که او بازی را به پایان رساند عالی بود.

کنار گذاشتن همه بازیکنان سخت است. وقتی می‌بینم روی نیمکت بازیکنان زیادی هستند که هنوز بازی نکرده‌اند. در حال حاضر هر چند هفته‌ای یک بار بازی می‌کنیم، وقتی هفته‌ای مشغول دو هستیم، این یک اتفاق مهم برای کل تیم خواهد بود. سناریوی کاملاً متفاوتی است که چگونه برای آن آماده شده ایم.”

Pooria
27 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *